Xiaomi

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   elektronikai boltok, Xiaomi márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tothbarbara74, Módosítva: 2020. július 24.

Ár:   18 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   elektronikai boltok, Xiaomi márkabolt, online
Kategória:   Szépítő eszközök

• Innovatív színes érintőkijelző az egyszerű és intuitív beállításokhoz.
  • ’Kihagyott terület’ érzékelés és figyelmeztetés, a beépített 6-tengelyes giroszkóp a szájüreg 8 különböző területét tudja monitorozni, és a fogkefe figyelmeztet a kihagyott területekre a kijelzőjén és az alkalmazáson keresztül.
  • Okos alkalmazás vezérlés, 20+ tisztítási mód, hogy illeszkedjen a tisztítási elvárásokhoz és a fogak állapotához.
  • AI alacsony frekvenciás fogvédő mód, amely kiválóan alkalmazható érzékeny vagy lazább fogakon, fogpótlásokon.
  • Erős tisztító képesség, 32 fokozatú sebesség-szabályozás, alkalmazható a legtöbb fogászati állapot esetén.
  • Mágneses felfüggesztésű, kefementes motor, alacsony zajszint, a hagyományos motorok élettartamának 10x-esét is elérheti.
  • Rézmentes kefefej, német technológiával, még kényelmesebb fogmosási és tisztítási élmény.
  • 2-az-1-ben bázisállomás – használható tartónak és töltőnek is.
  • Beépített 800 mAh akkumulátor, kb. 1 hónapos üzemidő teljes feltöltés esetén.

tothbarbara74

2020. július 17.

Első szónikus fogkefém, Curaprox 5460 manuálisról váltottam és nagyon meg vagyok elégedve, szerintem nem fogok már visszatérni a manuális kefére. Nekem elég vérzékeny ínyem van, ezért használtam Curaproxot is , mert fogkefeváltáskor mindig bedurrant és sokáig vérzett is az ínyem, bármilyen soft fogkefét használtam is előtte. Többek között ezért is féltem váltani, hogy ez a hatalmas (40.000) rezgésszám szétszedi az ínyemet, de rendkívül pozitívan csalódtam, nem véletlenül erőlteti sok fogorvos a szónikus vonalat érzékeny ínynél. Második alkalommal már a legnagyobb, 32-es rezgésszámmal is használtam, mert a program, amit válsztottam, ennyire volt beállítva, amit észre sem vettem, csak később láttam az appban, de az égvilágon semmilyen irritációt nem okozott, sokkal kíméletesebb mint a Curaprox kefe.
Azért döntöttem a Xiaomi mellett, mert ugyan eredetileg Philips Sonicare-t akartam, de a neten olvastam, hogy a Philips 62.000 mozgása ordas nagy átverés, mert az is 31.000 rezeg, csak egy rezgés alatt a kefe 1-et fel, 1-et lefele mozog és így jön ki a 62.000-es mozgás, de azt már senki nem nézi, hogy az egyik rezgés, a másik pedig mozgás csak a számkülönbséget látjuk, pedig a kettő ugynaz, úgyhogy megharagudtam a Philipsre és a Xiaomi tűnt a legjobb vételnek. Sokan panaszkodnak a neten z érintőképernyőjére, de szerintem csak más mozdulatot kell megszoki, mint a telefonnal, nem böködni kell, hanem egész ujjal fel-le és oldalra simogatni és így tökéletesen működik. De a probléma valós, mert a fiam kézbevette és a telefonos mozdulataival tényleg alig lehetett kezelni, úgyhogy rögvest meghozta az ítéletet, hogy ez egy szar. Pedig csak máshogy kell vele bánni, mint egy telefonnal.
Az appra azonnal sikerült csatlakoznom, nagyon jók az előre programok, szerintem ebből bárki tud választani, de be lehet állítani sajátot is. 24-es erősségtől nyomásérzékelős, lelassul ha túl erősen nyomjuk, de ezt még soha nem sikerült kiviteleznem.
A fogam meglepően tiszta lesz és mintha nap közben is tovább maradna ez a csúszós fog érzés velem, evés után is.
Kicsit sok lettem, de azt hiszem nagyon megkedveltem és nem utolsósorban a kivitelezése gyönyörűséges, letisztult, pehelykönnyű, az anyagok benne sokkal minőségibbnek tűnnek, mint a konkurencia hasonló árú termékeinél, amiket bemutatódarabokként megfogdostam pl. az emlegetett Philipstől.
A tükörre ragasztottam a mágneses tartóját és a fürdőszoba dísze lett. Szeretem, na...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.