Xtreme Lashes

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2014. október 6.

Innovatív, gél formulájú, E-vitaminos szemceruza

A szemceruza könnyedségével rajzolhatsz tusvonalat vele! Vastagabban kihúzva, majd elsatírozva gyorsan és egyszerűen készíthetsz füstös szemeket anélkül, hogy a nap végére elkenődne a smink.
Időseknek is ajánlott, mivel akár a megereszkedett szemhéj miatti dörzsölést is jól állja.

Selymesen lágy, gazdag színárnyalatokban kapható.

Szempilla hosszabbítás mellett is alkalmazható!

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.