Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, Módosítva: 2015. június 27.

mujerconfused

2016. február 29.

Én is visszasírom ezeket a kétkefés spirálokat :( szintén középiskolás éveimet kísérte végig, nem is tudom hányszor vettem újra, gyönyörű pillákat tudtam vele festeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

magichand

2016. február 2.

Amíg lehetett kapni, addig vásároltam. Nagyon szerettem. Azt olvastam, hogy hasonló hatást lehet elérni, ha az ember az első réteg spirál után bepúderezi a pilláit, utána a második réteg spirál. Még nem próbáltam, de egyszer biztos sort kerítek rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Vermilion69

2015. július 6.

Ó, régi szép idők! Én is középiskolás koromban vettem, akkor iszonyat menők voltak ezek a spirálok :D talán 1-2 éve dobtam ki, addig őrizgettem, nosztalgia gyanánt.. tényleg szuper jó kis pillákat csinált, én is hiányolom a piacról, kár, hogy a jó termékek eltűnnek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

BloodEve

2015. június 4.

Yeliz: én is akkor használtam :)... akkor nagyon trendi volt a kétvégű spirál. Dús és intenzív fekete pillákat lehetett vele varázsolni, nekem is olyan volt a hatás, mint a fehér-fekete csíkos ruhás csajnak, akivel reklámozták. Az akkori Maybelline-s festékek mintha jobb minőségűek lettek volna...vagy csak az idő szépíti meg őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

Yeliz

2015. május 18.

Gimis koromban használtam és nagyon szerettem. Szép dús pillákat csinált, már ezt sem lehet sajnos kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

pmarcsi

2015. május 9.

Régen ez volt a kedvenc spirálom. Anyum és a hugom is ilyet használt, nagyon szerettük. Nem is tudom, hogy kapható-e mostanában, de mindenképp utána fogok nézni. Tényleg jó kis termék volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Babooca

2015. május 8.

Édesanyám kedvenc spirálja volt, többször újravette. Már váltottunk Oriflame-s spirálokra, de ezt azóta is emlegeti. Számára tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

citronella

2015. április 2.

Egy igazi klasszikus a gimis koromból. :) Nekem is megvolt a vízálló változata és nagyon szerettem. Igaz,hogy nagyon sokáig pepecselgettem vele,hogy az eredmény tökéletes legyen és a fehér színt valóban befedje a fekete,de akkor aztán szuper volt. Hosszú,dús,szuperfekete pillák és ezek mellett még a tartóssága is csillagos ötös volt. Kár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

szcs

2015. január 6.

Régen megvolt, és imádtam! Hosszú, dús pillák. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

Régen megvolt, és imádtam! Hosszú, dús pillák. :)

csontosmeggymag

2014. december 31.

Ó régen mennyire menő voltál, ha ilyened volt. :) 8 éve használtam ezt, nagyot dobott rajta az "alapozókefe" csak ugye a duplakefések átka, hogy feleannyi idő alatt fogynak ki, mint egykefés társaik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.