xynergy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoficza, Módosítva: 2014. január 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Szag-semlegesítő természetes sókból álló deó kristály, mely nem tömíti el a pórusokat.

Hipoallergén, parabén- és alumíniummentes.

zsoficza

2013. december 21.

Véleményem szerint elég jól semlegesíti a szagokat, úgyhogy meg vagyok vele elégedve. Mivel egy nagy átlátszó sókristály-tömb, így vizes hónalja kell használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 21.

Szervetlen vegyület, a timsók közé tartozik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint izzadásgátló és összehúzó hatású összetevő.  A timsó alapú ásványi sókból készült dezodorokra a nagyméretű ammóniumtimsó-molekulák jellemzők, melyek a bőrön keresztül nem szívódnak fel, így nem kerülnek a véráramba.