Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A Shea vaj számos értékes hatóanyagot tartalmaz, amely még az extrán száraz bőrnek is megkönnyebbülést és megújulást hoz. Bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett, igénybe vett bőr gyógyulását. Tárold szobahőmérsékleten, védd a közvetlen napfénytől és a hőségtől, mert könnyen olvad!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

superdori

2021. március 10.

Hihetetlenül jól ápol, teljesen bezsírozza a kezem. Én úgy szoktam használni, hogy éjszakára kenem be vele a kezem és cérnakesztyűt húzok rá, különben minden az ágyneműn landolna... Azt vettem észre, hogy amikor sebesre szárad a kezem, akkor nem tud eléggé beszívódni, mintha nem hidratálna, csak ápolna. Előtte egy kis idővel bekenem hidratálóval, és ha már nem olyan száraz, akkor tudom vajazni. Reggelre pihe-puha a kezem tőle. Nekem kicsit sok az illata, szinte már émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

CharlotteCobbler

2021. február 17.

Én nagyon szeretem. Az tény, hogy nagyon zsíros, olajos, de épp ezért sokáig kitart és kevesebbet is lehet használni. A sebesre száradt kezemet nagyon szépen helyrehozta.
Az illata szerintem fantasztikus, bár barátnőm szerint marcipános, mandulás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Az illata szerintem fantasztikus, bár barátnőm szerint marcipános, mandulás.

ANDREAA

2019. március 16.

Éjszakai kézkrémem, olajos, nehezen szívódik be, de teszi a dolgát. Nem bánnám, ha csökkentenének a parfüm adagon, már vagy háromszor újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

parblek

2018. december 27.

Jobban utánanéztem a parfüm összetevőjének és ezt találtam https://www.yamuna.hu/blog/parfum-kontra-illoolaj-avagy-natur-e-a-natur én szeretem ezt a krémet, könnyű használni és az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

nyuszo

2018. december 22.

Évek óta folyamatosan van belőle itthon...
Ha elfogy, máris vesszük a következőt!
Főleg apróbb bőrproblémák kezelésére használjuk, egyfajta elsősegély-krémként....
Száraz könyök, érdes sarok, kipirosodott orr, kidörzsölt felület a test bármely pontján, kisebb napégés.....
Mindig számíthatunk rá!
És az illata is nagyon finom (igaz, én a natúr shea vaj kissé füstös illatát is imádom!).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Évek óta folyamatosan van belőle itthon...
Ha elfogy, máris vesszük a következőt!
Mindig számíthatunk rá!

ktothkriszti94

2018. június 24.

Az én bőrömön viszonylag jól működik, nem okoz irritációt, bár inkább csak télen használom, nyáron sok lenne. Az illatával sem volt bajom, nekem kifejezetten kellemes. A felvitele eleinte valóban kissé nehézkes volt a szemcsésedés miatt, valamint tenyérben melegíteni kicsit sokáig tart, így én általában zuhanyzás után, nedves bőrre vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

oszibarack

2018. március 16.

Az en boromet nem irritalja, halistennek, de valoban felhaborito a vasarlok megtevesztese ezzel a nevvel, szerintem a Yamuna termekeknel az illatositok hasznalata egy visszatero problema. Raadasul a shea vajnak alapbol szerintem kellemes illata van, semmi szukseg hozzaadott illatositasra. Mondom ezt ugy, hogy nekem ugye nem irritalta a borom, elhasznaltam, es nagyon szerettem, de a megteveszto cimke miatt -2 csillag. Raadasul az en szememben sokat vesztett a hitelebol is a marka ezzel, szerintem most, hogy kezd meglodulni a natur-bio-vegan-blabla irany a kozmetikumok teren, ez mar nem fer bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

ludri97

2018. január 12.

Nekem tetovalo javasolta hogy majd ezt kenjem a tetkomra, mert ugye nem tesz jot neki ha kiszarad. Es kozben pont nathas lettem, es elkezdett az orrom brutal sebes lenni es fajt is nagyon. Megneztem ha rakenem ezt, mit muvel vele, es hat mintha uj orrot kaptam volna. A szamra is nagyon jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

sttramara

2018. január 3.

Nagyon tömény a szaga és az állaga is, de ezért kell egy kicsi vizet hozzá venni, így maga a termék is nagyon sokáig elég. Nagyon jól használható, remekül hidratál, striákra tökéletek, édesanyám pedikűrösként sokat használja.Mint a legtöbb Yamuna termék, nekem ez is 5 pontos-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

dynatty22

2017. november 26.

Nem jött be annyira már elég régóta a szekrényemben áll nagyon fura az állaga, az illata túl sok. Nem igazi shea vaj mostmár így utólag jöttem rá. Hidratálni hidratál a lábamra meg a könyökömre használom, tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin