Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nikolett, Módosítva: 2016. július 4.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

A Shea vaj számos értékes hatóanyagot tartalmaz, amely még az extrán száraz bőrnek is megkönnyebbülést és megújulást hoz. Bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett, igénybe vett bőr gyógyulását. Tárold szobahőmérsékleten, védd a közvetlen napfénytől és a hőségtől, mert könnyen olvad!

ANDREAA

2019. március 16.

Éjszakai kézkrémem, olajos, nehezen szívódik be, de teszi a dolgát. Nem bánnám, ha csökkentenének a parfüm adagon, már vagy háromszor újravettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

parblek

2018. december 27.

Jobban utánanéztem a parfüm összetevőjének és ezt találtam https://www.yamuna.hu/blog/parfum-kontra-illoolaj-avagy-natur-e-a-natur én szeretem ezt a krémet, könnyű használni és az illata is tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 27.

nyuszo

2018. december 22.

Évek óta folyamatosan van belőle itthon...
Ha elfogy, máris vesszük a következőt!
Főleg apróbb bőrproblémák kezelésére használjuk, egyfajta elsősegély-krémként....
Száraz könyök, érdes sarok, kipirosodott orr, kidörzsölt felület a test bármely pontján, kisebb napégés.....
Mindig számíthatunk rá!
És az illata is nagyon finom (igaz, én a natúr shea vaj kissé füstös illatát is imádom!).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 22.

Évek óta folyamatosan van belőle itthon...
Ha elfogy, máris vesszük a következőt!
Mindig számíthatunk rá!

ktothkriszti94

2018. június 24.

Az én bőrömön viszonylag jól működik, nem okoz irritációt, bár inkább csak télen használom, nyáron sok lenne. Az illatával sem volt bajom, nekem kifejezetten kellemes. A felvitele eleinte valóban kissé nehézkes volt a szemcsésedés miatt, valamint tenyérben melegíteni kicsit sokáig tart, így én általában zuhanyzás után, nedves bőrre vittem fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

oszibarack

2018. március 16.

Az en boromet nem irritalja, halistennek, de valoban felhaborito a vasarlok megtevesztese ezzel a nevvel, szerintem a Yamuna termekeknel az illatositok hasznalata egy visszatero problema. Raadasul a shea vajnak alapbol szerintem kellemes illata van, semmi szukseg hozzaadott illatositasra. Mondom ezt ugy, hogy nekem ugye nem irritalta a borom, elhasznaltam, es nagyon szerettem, de a megteveszto cimke miatt -2 csillag. Raadasul az en szememben sokat vesztett a hitelebol is a marka ezzel, szerintem most, hogy kezd meglodulni a natur-bio-vegan-blabla irany a kozmetikumok teren, ez mar nem fer bele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

ludri97

2018. január 12.

Nekem tetovalo javasolta hogy majd ezt kenjem a tetkomra, mert ugye nem tesz jot neki ha kiszarad. Es kozben pont nathas lettem, es elkezdett az orrom brutal sebes lenni es fajt is nagyon. Megneztem ha rakenem ezt, mit muvel vele, es hat mintha uj orrot kaptam volna. A szamra is nagyon jo!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

sttramara

2018. január 3.

Nagyon tömény a szaga és az állaga is, de ezért kell egy kicsi vizet hozzá venni, így maga a termék is nagyon sokáig elég. Nagyon jól használható, remekül hidratál, striákra tökéletek, édesanyám pedikűrösként sokat használja.Mint a legtöbb Yamuna termék, nekem ez is 5 pontos-

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

dynatty22

2017. november 26.

Nem jött be annyira már elég régóta a szekrényemben áll nagyon fura az állaga, az illata túl sok. Nem igazi shea vaj mostmár így utólag jöttem rá. Hidratálni hidratál a lábamra meg a könyökömre használom, tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

_zsulu_

2017. november 6.

Nem szoktam használat nélkül terméket értékelni, de ez nagyon kiverte nálam a biztosítékot. Nem olvastam el az összetevőlistáját, mivel a csomagon natúr shea vaj (most már leszedték róla a 100 %-ot) a polcon mellette pedig óriási 100 % shea vaj felirat éktelenkedett és én hülye megbíztam a feliratban. Itthon vettem észre, hogy ez bizony igen távol van a natúrtól, jó kis irritatív összetevőket sikerült belecsempészni. Normál esetben duzzogva elhasználjuk, de mivel pikkelysömör kezelésére vettem, ezért rohadtul nem kellene bele a felesleges illatosítás/tartósítás. Visszavittem, szó nélkül visszaadták az árát, de sokadik negatív tapasztalatom Yamuna termékkel, úgyhogy a kezdeti lelkesedésem ellenére elvesztettek :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Nagyon finom az illata és nekem tetszik az állaga, hogy olyan kis szemcsés. Az én bőrömön nagyon hamar elolvad és utána szét lehet szépen oszlatni a felületen. A negatív kommentelőket is részben megértem, mert a címke tényleg megtévesztő, de én mindig megnézem a hátoldalát a termékeknek.
Alapvetően kiszáradt részekre ajánlanám inkább és ez nem hidratálásra funkcionál szerintem. Elhasználom, de nem vagyok benne biztos, hogy újra venném, mert egy kicsit mintha szárítana és ez nekem nem tetszik. Pár napja használom szóval ha változás lenne akkor jövök egy upgrade véleménnyel! (:

Kb. egy hét után jöttek ki azok a kellemetlen tünetek amiket másnál is jelentkeztek :(
Tényleg viszket tőle a bőröm, amit sajnálok, mert az állaga tetszik. Aztán tegnap bekentem magam vele és megtöröltem a kezemet utána bekentem az arcom a kis kedvenc krémemmel és viszketett és égett az arcom emiatt :( Le kellett mosnom, mert megőrültem a csípéstől és viszketéstől!
Testápolásra egyáltalán nem alkalmas! Emiatt levontam két csillagot.Csalódott vagyok, mert elég borsos volt az ára, de valamibe lehet belekeverem, mert több kommentben olvastam, hogy ott nem tapasztalták a mellékhatásokat vagy kevésbé volt kellemetlen a hatása. Szerintem olyan vegye meg, aki száraz területre szánja, arra lehet tényleg használ, de másra nem. Még a kezemet is teljesen kiszárította úgy, hogy elkezdett hámlani is. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin