Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Tusfürdők

Parfümös-virágos testet-lelket felüdítő tusfürdő.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Vanille23

2021. október 8.

Nagyon nem lett a kedvencem. A yamuna boltban szagoltam a boldogság testvajat, annak akkor tetszett az illata, és utána kaptam ajándékba ezt a tusfürdőt, de hát ez valami szörnyű. Annyira erős szaga van, hogy tusoláskor megfájdul tőle a fejem, kétszer tudtam összesen használni. Anyukám használja most, neki az illata ennyire nem zavaró (tény, hogy idősebb hölgyeknek való inkább, de akkor is lehetne jóval enyhébb), de neki meg a flakonnal gyűlik meg a baja, azt mondta fél, hogy ínhüvelygyulladása lesz tőle, mert annyira nehezen lehet nyomni, olyan kemény :D Jó ez nyilván túlzás, de szerintem újragondolhatnák ezt a flakont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Debreczeni

2020. január 3.

Nagyon szárít, fáj tőle a bőröm. Az illata pedig, borzasztó erős, pacsuli parfüm szagú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.