Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Arcradír avokádó olajjal, propolisszal és liposzómás vitaminokkal. Az avocádó olaj táplálja, a propolisz nyugtatja a bőrt. Az érzékeny, irritált, piros bőrt is nyugodtan radírozhatjuk vele.

princesseszter

2013. október 9.

Sajnos nekem se jött be ez a bőrradír. Valóban annyira erős az alkohol szaga, elég kellemetlen. Mechanikus bőrradír hatást én sem tapasztaltam. Ragacsos utóérzete azonban nincs. Mást vártam, pláne h. érzékeny bőrre való és hogy yamuna. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

minaya

2013. május 16.

Nekem a Beauty Kiállításon ajánlották a zsíros bőrömre. Megvettem, kipróbáltam, de alig várom, hogy elfogyjon. Hát hol is kezdjem, hogy miért...?! Először is az van ráírva, hogy bőrradír, ami szerintem csak egy véletlen, de fatális elírás lehet, ugyanis semmilyen szemcse nincs benne, de még a legapróbb sem, ezáltal radírozó hatása egyszerűen nincs. Az avokádó olaj ellenére nem mondanám zsírosnak, de a használat után mégis egy "ragacsos réteg" marad az arcomon, ami zavaró, és alig várom, hogy letöröljem tonikkal. A tonizálás során még nagyon sok piszkot leszed a bőrömről, és egészen elszíneződik a vatta, (viszont ez más arclemosóknál sosem fordult még elő) szóval a tisztító hatását is erősen megkérdőjelezem. A sminkkel jól megbírkózik, mert a vatta sem a BB krémtől vagy púdertől színeződik el, de a szemsminket nem szedi le, mert nem is merem nagyon odakenni. Ez azért van mert nagyon erősen alkoholos a termék, és ez nagyon meglepő volt egy "érzékeny bőrre szánt" terméknél. Azt nem mondanám, hogy a bőrömet szárítaná, de annyira erősen alkohol szaga van, hogy alig várom, hogy lemossam az arcomról, és közben próbálok nem levegőt venni. Az egész egy világos szürkés-barnás, krémes állagú cucc, amivel igazából nincs baj, de a bőrradír helyett inkább krémes arclemosónak kéne hívni.
Tényleg nagyon szerettem volna szeretni, mert "natúr", de biztosan nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.