Yamuna

Ár:   1030 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb

A citromfűolaj fiatalító hatású, frissítő, élénkítő, de ugyanakkor nyugtató. A körömvirág fertőtlenítő, gombaellenes. Frissítő masszázshoz, mindenféle bőrproblémára ajánlott.

Brazilparty

2017. október 22.

Nagy a szerelem. Hiperszáraz a bőrőm, főleg télen és főleg lábamon. Ezt fürdés után, kvázi testápolóként használom, ezerszer jobb a helyzet. Nem mellesleg isteni citromfű illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

nyrktlin

2014. december 29.

Édesanyámnak vettem karácsonyi ajándékként. Testápolóval masszírozni nem szeretek, ezért szerettem volna egy masszázsolajat adni neki. Ki is próbáltuk, és nagyon jó! Nem szívódik be hamar, úgyhogy lehet sokáig gyúrni az embert, és anyukám szerinte hatása is van, érezte a bőrén. Szerintem az illata is jó, nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 29.

AyaDid

2013. december 8.

Az illata (szaga?) borzalmas, gyerekkorom szúnyogirtóit juttatja eszembe. Hatása viszont jó. A bőr sokáig puha lesz tőle, de mégsem marad olajos érzetű. Persze este kenem be magam vele, szóval simán lehet, hogy nem beszívódik, hanem csak letörlődik éjszaka; minden esetre a reggeli epilálás sokkal könnyebb volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

annamarialado

2012. május 2.

Nekem illata is tetszik gyantázás után a gyanta maradványt szoktam vele lemosni én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 2.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate