Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csirsz, Módosítva: 2012. március 9.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kellemes citromfű illatú szappan. Nyugtató, de egyben élénkítő hatású is. Bőrápoló, antiszeptikus hatású.

Kiszerelés: 125 g

andreax

2019. szeptember 29.

Nagyon szeretem a yamuna szappanokat. Kellemes nyári finom friss illata van ennek a szappannak, és mintha a szúnyogokat is segítene távol tartani ha ezzel fürdök. Miután a nyáron elkezdtem használni, kevesebb volt a szúnyogcsípésem éjszaka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Walaki

2019. június 2.

Jó ideje csak természetes szappanokkal fürdök.Ajándékba kaptam,nagyon kellemes illata van,engem adszolult nem zavar a citromfű kinézete,sőt!nagyon jól radíroz.Felváltva érdemes használni,hosszú távon szárít,ellenben azzal ami régóta használok,így egy csillag minusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 2.

Futrinka1988

2018. február 15.

Utalva a korábbi hozzászólásokra, tény, hogy a citromfű-darabkák zavaróak, de attól ez a szappan még remek választás. Ápol, pattanásokat is nyugtatja, szépül tőle a bőröm. Sokat elmond róla, hogy negyediket használom el, folyamatosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

senskin

2017. november 14.

Nagyon régen volt ilyen szappanom, ez az új csomagolása. Valóban a citromfű darabkák kissé zavaróak , de egy kellemes illatú szappan. Ápoló hatása nem a legjobb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

dynatty22

2017. május 12.

Egyszerűen imádom a legjobb szappan amit valaha próbáltam.Nagyon üde, friss illata van.Akár reggeli, napközbeni vagy esti zuhanyzáskor használva a legjobb felfrissülés.Imádom nyáron a nagy melegben, felüdülés.
Nem szárítja a bőröm egyáltalán.Ajánlom mindenkinek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Nem szárítja a bőröm egyáltalán.Ajánlom mindenkinek!!!

Zafado

2016. november 17.

Nagyon jó kis szappan, én nagyon szeretem, bár, hogy őszinte legyek,nemrég a piacon vettem pár nénikétől házi szappant és, habár ez a szappan messze a legjobb volt, amit bolti viszonylatban próbáltam, ennek az új kis csodámnak a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

cathy

2016. október 2.

Egyszerűen szeretem az illatát. Nemrég tértem át a tusfurdorol a szappanokra. Nem szarit, az arcom is, mintha szebb lenne tőle. Eddig ötös.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Sedike

2016. június 28.

Maga a szappan nagyon jó,nem szárít,frissítő, finom illata van, csak az szárított citromfű darabkák ne lennének benne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Wildflow

2015. december 14.

Szeretem az illatát, engem nem is szárít, de mégsem tudok rá max csillagot adni... valamiért nehezen barátkozom meg a fekete darabkák látványával, amik az én ízlésemnek nagyok, kemények és karcolnak... lehet csak az enyém ilyen? Kicsit csalódott vagyok. Összességében a hidegen sajtolt változatok kevésbé jönnek be, mint a kézi, átlátszó fajták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

szakszil

2015. szeptember 28.

kellemes frissítő, de vigyázni kell vele, mert nagyon szárít!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

kellemes frissítő, de vigyázni kell vele, mert nagyon szárít!!

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.