Yamuna

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

"Lágyan habzó, bőrbarát tusfürdő, amely egyszerre ápol és kényeztet. Engedd, hogy elvarázsoljon a citrusos frissesség és az édes vanília játékos párosa!"

Virvatuli

2017. április 26.

Imádom az illatát, segít reggel felébredni és jobb kedvre hangolódni. Gyengéd a bőrhöz, szerintem sokkal kevésbé szárít, mint egy átlagos tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

orsi0210

2017. április 21.

Ez az első yamuna tusfürdőm, és egy kicsivel jobbra számítottam. A tusfürdő citromos-vaníliás illata engem is nagyon megfogott, ezért is vettem meg.
Az állaga rendkívül híg, olajos, egyáltalán nem habzik, de ezzel nincs baj, viszont az én enyhébb ekcémára hajlamos bőrömet valamiért szárítja. Sajnos az utóbbi időben a legtöbb tusfürdőnél ezt tapasztalom, és ez alól ez a termék sem jelent kivételt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Amadea

2017. március 16.

Amikor megláttam, hogy citromos-vaníliás lesz az új Yamuna tusfürdő, megszólalt az agyamban a "Kell!"-sziréna, nem érdekelt, hogy két másik flakon vár a fürdőszobaszekrényben. Abszolút nem mű illata van, tényleg a citromos túrótortára emlékeztet, imádom szagolgatni. Az állag a szokásos, nem viszi túlzásba a habzást, de ez nem zavar, az a lényeg, hogy isteni illa... akarom mondani, hogy az a lényeg, hogy kíméletes a bőrömhöz. Kár, hogy nincs belőle testápoló.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

vivuss87

2017. március 6.

Nagyon meglepett ez a tusi, annyira nem számítottam rá, hogy ennyire mesés illata lesz. Abszolút nem a szokásos citrom-vanília illat, hanem nekem abszolút a citromos túrótorta jut róla eszembe. Nagyon tetszik. Tetszik a csomagolása is, a duci kis flakon, olyan letisztult. Mondjuk az adagoló fejjel nem vagyok kibékülve, de lehet venni kis pumpát, amit mindig elfelejtek. Maga a tusfürdő kicsit híg az én ízlésemnek. Mérsékelten habzik amit én nem bánok, nem ragaszkodom az óriási habfelhőhöz. Szuper cucc az biztos. Maga az illat rajtam annyira tartós, hogy még a brutál erős kakaóvajas testápolóm alatt is átéreztem. Kíváncsi leszek meddig, gondolom egy idő után megszokom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

2017. február 8.

Valami mennyei illata van, már a flakonból szimatolgatva is nagyon bejött, de aztán használat közben a zuhany alatt csak pilláztam, hogy sikerült ezt ilyen jól eltalálni... Egyszerre édes-vaníliás és egyben végtelenül friss-citrusos, citromos-vaníliás süti és mellé savanykás limonádé, de igazából nem is tudom szavakkal visszaadni az illatát, ki kell próbálni. Habzása mérsékelt, de ez zuhanypamaccsal abszolút kiküszöbölhető, azzal használva lassabban is fogynak a tusik. Hogy mennyi ideig tartja meg a bőr az illatát arról nem tudok nyilatkozni egyelőre, mert tusolás után muszáj volt az olajat is kipróbálnom. Vegyétek amíg kapható, mert sajnos limitált, időszakos termék. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.