Yamuna

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2020. április 14.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Jellegzetes illatú, könnyen és gyorsan beszívódó masszázsolaj. A benne található kendermagolaj fokozza a bőr elaszticitását, ezáltal feszesebbé, rugalmasabbá teszi azt. Javítja vízmegkötő képességét, hosszantartó hidratáltságot biztosít. Omega 3 és Omega 6 zsírsavakat tartalmaz, amelyek az egészséges bőr számára elengedhetetlenek. Többszörösen telítetlen zsírsav tartalmának köszönhetően táplálja a bőrt.

NeonPink

2020. szeptember 2.

Nagyon tetszik viszont sokaknak olyan hamar beissza a bőre, hogy inkább mondanám egy nagyon jó minőségű szárazolajnak mint sima olajnak, főleg nem masszázs olajnak. Nem igazán lehet masszázshoz használni, max ha a párunkat akarjuk kényeztetni egy simogató hátmasszázzsal otthon, de arra hogy igazán dolgozzanak az izmokon ezt az olajat használva nincs sok esély. Örülök, hogy kaptam belőle egy kisebb flakonnal mintaként, a kolléganőim folyton rájártak munkaidő alatt
Általában nem szeretem a zöldes illatokat, sőt! Ez viszont igazán kellemes, friss, nem tolakodó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.