Yamuna

Ár:   459 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

• Eltávolítja az elhalt hámsejteket
  • Frissíti és regenárálja a bőrt
  • Megakadályozza a baktériumok elszaporodását
  • Tisztító hatású
  • Táplálja és puhítja a bőrt
  • Semlegesíti a szagokat
  • Beállítja bőrünk PH értékét
  • Méregtelenít
  • Semlegesíti a baktériumok által termelt savakat
  • Aromaterápiás
  • Nyugtató hatású

Xnano

2016. május 27.

A pocsek izuleteim imadjak a hevizi termalvizet, gondoltam teszek egy probat ezzel is, hatha a borom is imadja majd. :)
Nagyon vicces egyebkent, koszosabban jottem ki a kadbol mint ahogy beultem. :)
Kellemes volt a furdes vele, tenyleg ellazultam, kar hogy utana sikalhattam ki a kadat.
De egyszer-egyszer megerdemli az ember lanya hogy varacskosdiszno modjara dagonyazzon, nem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Nagyon vicces egyebkent, koszosabban jottem ki a kadbol mint ahogy beultem. :)