Yamuna

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: chicoye, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Kiszerelés: 100 g

pilleriin

2019. január 26.

Szeretem, nem zavarnak benne a kis darabkák és kevésbé szárít mint a citromfüves verzió. Az illata meg 100% virágos rét, és örülök neki hogy magyar termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

senskin

2018. április 25.

Arcmosásra vált be a legjobban, reggel ezt használom. Nem szárít és nem irritál. Kellemes a használata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

sztinke

2018. április 3.

Mindenki írja, hogy milyen jó az illata, úgyhogy nyilván velem van a gond, de én az ég világon semmit nem érzek! :DDD Igaz, a csomagolása picit más, de ráírva ez volt... Na mindegy, ettől függetlenül maga a szappan nem rossz, testre használom tusolásnál. Nem szárít, nem irritál, sőt kellemes a bőröm tapintása utána, bár testápoló még így is elkél, míg hűvösebb az idő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

bellehercegno

2016. szeptember 15.

Hát....nagy reményeket fűztem hozzá,de alig vártam,hogy elfogyjon.Az itt olvasott vélemények hatására esett erre a szappanra a választásom.Az illatától nem voltam elájulva,de ez volt vele a legkisebb baj.Elképesztő módon szárította a bőrömet és egy idő után több darabra törött szét,így meglehetősen nehéz volt használni.Ezért a minőségért az árához képest csak két csillagot tudok adni,sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Sunchi

2016. július 1.

tavaly sokszor vettem :) lehet megint beruházok rá imádom az ilyen szappanokat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 1.

tavaly sokszor vettem :) lehet megint beruházok rá imádom az ilyen szappanokat

EvelinNagy

2015. november 22.

A szappan vásárlása előtt természetes alapanyagú tusfürdőt használtam, másik márkától, de nagyon hamar elfogyott, nagyjából két hetente pótolni kellett, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a natúr szappanokat, mert a tusfürdőzés nem volt túl gazdaságos...

Az egyszerűsége és az ára tette igazán vonzóvá, majd használata alatt egyre több dolog bukkant elő, ami miatt új kedvencemmé vált.
Az illata leírhatatlan, nyugtató, természetes, az otthon illatát juttatja eszembe, és sokáig a bőrömön érzem.
Az én bőrömet egyáltalán nem szárítja, sőt furcsa mód használat után puhának és hidratáltnak érzem.
Nagyon kevés elég belőle, egyszerűen imádni való.
Alig várom, hogy kipróbáljam a többi fajtát is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

Nagyon kevés elég belőle, egyszerűen imádni való.
Alig várom, hogy kipróbáljam a többi fajtát is. :)

csacskamacska

2013. november 25.

Furcsa ellentmondásba keveredtem, mert a kamillás termékeket kerülöm, az illatuk sem szokott tetszeni és mert Ilcsi néni nyilatkozta egyszer, hogy nem használja sosem a kamillát a termékeiben, mert a tehenek elkerülik legeléskor.:D Ennek ellenére a legmennyeibb illatú szappan, amit nem tudok megunni - ilyennek képzelem a mennyei mezők vadvirágainak illatát - lehet a hibiszkusz jobban érvényesül benne? Érzéki fürdőhöz ajánlják és valóban egy érzéki illat. Szóval elnézést kérek Ilcsi nénitől és a tehenektől, de erről a szappanról képtelen lennék lemondani. Mindig újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

drica

2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Natúr termék, az egész családba beleszerettem. :)

Pöti

2013. március 17.

Szerettem, nem szárított, isteni az illata is. Amikor kezd szétesni, valóban kicsit zavaró benne a kamilla, de legalább ebbe a szappanba tényleg tettek anyagot... :) A fürdősója is jó, a kettő együtt meg végképp..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

little.strumfita

2013. március 10.

A valaha próbált legfinomabb illatú szappan, krémes habbal, ám a növényi részek túl nagyok, alig mennek le a lefolyón. Zuhanyzás után úgy néz ki a kád, mintha döglött legyekkel lenne tele. Annyira szeretem viszont, hogy még ezért sem tudok levonni tőle egy csillagot sem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.