Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trix, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Egész napi rohanás után egy relaxáló, fürdőhöz ajánlott aromaterápiás a szappan.

Zana

2020. április 22.

Már hosszú évek óta kizárólag szappant használok, szóval nem volt újdonság. Ajándékba kaptam, egyébként nem vettem volna meg, mivel nem szeretem a levendula illatát, ennek pedig elég erős illata van. Viszont használat után csak "tiszta" illat marad a bőrön, amit nagyon szeretek ^^. Nem szárítja a bőröm (többnyire arcra használtam), és a nagyobb levendula darabok sem zavartak (általában a tenyeremben habosítom fel). Összességében jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

b5bea

2019. március 31.

Még mindig nagyon szeretem az illatát és nemrég elkezdtem az arcomra is használni, mert egy másik fajta tőlük pont elfogyott. Esténként mosom vele át az arcomat, és nagyon szép lett tőle! Másrészt még közelebbről érzem az illatát. Nem szárította ki a bőröm, teljesen letisztította.

2016.dec.28. Az egyik kedvenc illatom a levendula, így most ezt a szappan kézmosásnál használom, mert így naponta többször is érezhetem az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Platina890413

2019. február 15.

Szeretem!!- illata tökéletes, sokáig elég, a benne lévő levendula darabok meg egyszerűen tökéletesek. Aki szereti a levendulát az nem csalódik. Illata fürdés után nem olyan intenzív,engem nem szárított. Újra vevős!!!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

pannababo

2019. január 5.

A szerelmem tudta mekkora idegben vagyok és meglepett. Nagyon finike illat. Természetes. Nyugtat és tisztít-testet és lelket! Szeretjük!🌟🌟🌟🌟🌟❤
Iszonyat természetes ..nincs nagymama szekrény hatása 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Iszonyat természetes ..nincs nagymama szekrény hatása 😄

adri0419

2018. január 28.

Imádom a levendulát, nagyon finom illatú ez a szappan. Különösen tetszik, hogy levendula darabkák vannak benne, így testradírként is funkcionál. :) Nem szárítja a bőröm és sokáig kitart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

marcellveno2

2017. augusztus 31.

Nagyon szeretjüka párommal együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Nagyon szeretjüka párommal együtt.

bubilany

2017. augusztus 29.

Természetes összetevők és isteni levendula illat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Természetes összetevők és isteni levendula illat :)

Zaynab

2017. július 25.

Azt hittem, hogy már leírtam a véleményemet erről a szappanról és csak update-elni jöttem, de most látom, hogy nem kommenteltem még.

Ezt a szappant ajándékba kaptam és aki vette, az többet adott ki érte, mint ami itt árként fel van tüntetve.

Előnyök:

- elvileg már a DM-ben és a Rossmann-ban is be lehet szerezni, szóval a beszerzése könnyű.
- az illata nagyon erős, de ez csak addig tartott, amíg el nem kezdtem használni. Más véleményezőhöz hasonlóan én is a szekrényben tartottam, hogy illatosak legyenek a ruháim, majd elkezdtem használni és akkor tapasztaltam azt, hogy ott már nincsen erős illata.
- vannak benne levelenduladarabok.
- a bőröm szebb a használata óta. Sokkal simábbnak és selymesebbnek érzem.
- azt is megfigyeltem, hogy a bőröm már nem viszket és nem kiütéses, vagy legalábbis az nem a fürdés miatt van.
- el tudtam hagyni a testápolózást és már csak néha kenem magam ha eszembe jut, de nem napi szinten, mint korábban.
- az illata zavart eleinte, de vizes testen használva egyáltalán nem erős, csak szárazon, amikor a szekrényben volt még.
- nem mállott vagy esett szét, pedig már hetek óta megvan és aktívan használom is.
- kb. már egy hónapja használom és még megvan a negyede!!! Már nagyon vékony a szappan, de még az eredeti hosszúságú és nem mállik, nem lett nyákos sem, csak a műanyag fedéllel (amiben a kád szélén tartom) érintkező része puhább, de még az sem mállós.
- másnak is tudom ajánlani, amit eddig kevés kozmetikumról vagy tisztálkodási szerről tudtam eddig csak elmondani.

Hátrányok:

- engem csak az zavar kicsit, hogy valóban elég kemények azok a levenduladarabok és tényleg karcolnak, emiatt a szappan puhábbik felével dörzsölöm át a testem és csak néha fordítom a keményebbik felét a testemre.

Ami másnál talán hátrány lehet, bár nálam nem volt az:

- sokáig tart elhasználni, tehát aki szeret különböző szappanokat kipróbálni, annak talán furcsa, hogy ez a szappan még egy hónap használat után is megvan, tehát ennyire tartós.
- másnál talán zavaró lehet, hogy a száraz szappan, illetve a már használatba vett szappan illata élesen elválasztható. Használat után már csak közelről illatos a szappan.

Bár ezek nálam nem hátrányok. Engem csak a karcolás zavar valamennyire.

Megmondom őszintén, hogy nagyon pozitív élmény volt ennek a szappannak a használata.
Igaz, hogy kicsit több idő magamon szappant használni, mint gyorsan a tusfürdőgélt elkenni, de cserébe nagyon szép most a bőröm. Puha, selymes és szinte alig kenek magamra testápolót és nem szoktam már vakarózni sem.

A kisebb negatívumok miatt csak négy csillag, de az stabilan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 25.

Előnyök:

- vannak benne levelenduladarabok.
- a bőröm szebb a használata óta. Sokkal simábbnak és selymesebbnek érzem.

Hátrányok:

Ami másnál talán hátrány lehet, bár nálam nem volt az:

Bár ezek nálam nem hátrányok. Engem csak a karcolás zavar valamennyire.

A kisebb negatívumok miatt csak négy csillag, de az stabilan.

tomimariann

2017. június 15.

2 termékkel is gazdagodtam egy utazáskor. Gondoltam mit veszíthetek... egyiket befogtam fürdéshez - megbántam, mivel karcoltak a darabkák, szárított a szappan, és égett a bőröm utána. A másikat szekrénybe tettem illatosításra - pár hónap múlva penészesen vettem elő nagy undorral. Ez valahogy nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

egetoerika

2017. április 9.

Egyik kedvencem tőlük. Nekem abszolút téli használatra jött be. Egész testen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

További info az összetevőről a KM-blogon >>