Best of Beauty 2019

Yamuna

Ár:   459 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csepelia, Módosítva: 2013. február 8.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hidegen sajtolt szappan teeafa olajjal, mely hatékony a bőrproblémákra és a pattanásos bőrre egyaránt.

MataAlexaa

2019. május 27.

Kb egy hónapja használom es nagyon szepen rendbe hozta a problémás bőrömet, az illata kicsit furcsa de mostanra teljesen megszerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

nature12

2019. április 15.

3 hete használom, nagyon elégedett vagyok vele. A hátamon nagyon nagy gyulladt, piros pattanások jelentek meg, ezért kezdtem el használni. Mióta használom teljesen megszűntek a pattanások. Igazi csodaszer, imádom.*.* Sajnos a hegek és a foltok megmaradtak, lassan halványodnak.
+1* nagyon olcsó, lassan fogy. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

+1* nagyon olcsó, lassan fogy. :)

Barbara99

2019. március 29.

Nekem sajnos nem vált be, nagyon szárít, ami csak pattanásokat generál. Vállon és háton pedig húzó érzést okoz. Három nap után letettem róla :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

soyle74

2018. november 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá, mert korábban is mindig elég sokat szenvedtem a pattanásos, zsíros arcbőröm miatt, és gondoltam, hogy próbaképpen kipróbálom az ecsetelő oldatok helyett. Nos végülis felemás lett az eredmény számomra. Többheti használat után kicsit talán valóban enyhítette a bőröm zsírosságát, és a pattanásokat is igyekszik leszárítani, és nem súlyosbodnak, bár mintha nem tüntetné el őket teljesen, rá kell segítenem vagy Vermix-szel vagy Aknesollal, Szóval valahogy mégsem az igazi számomra ez a szappan, mert idővel kicsit még fényes marad az orrom, mivel főleg ott hajlamos a zsírosodásra a bőröm. Aztán lehet, hogy még kell neki némi idő a teljes hatás eléréséhez, de a várt látványos javulás eddig sajnos elmaradt nálam. Bár mondjuk én befogtam hajmosásra is, abban egyelőre jobban teljesít, mert nem viszket annyira a fejbőröm utána, mint a különböző dobozos samponoktól. Kicsit szárította ugyan a bőröm arcmosásnál, bár nem vészesen, ezért az egész arcomat csak ritkán mosom meg vele, és inkább csak a pattanásokra teszem rá a habját, és hagyom megszáradni, majd lemosom kb. fél óra múlva. De összességében nem olyan rossz termék szerintem, a közepesnél kicsit jobb mindenképpen a számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 28.

ktothkriszti94

2018. június 24.

Már többször újravettem, ilyen áron nagyon hatásos kis tisztító. Esténként szoktam használni, nekem nagyon szépen rendbe tettem a pattanásaim. Arcon alkalmazva szárít, így érzékeny bőrre való micellás vízzel át szoktam törölni utána az arcom, és ha szükséges, egy könnyed hidratálókrémet is felviszek.
Emellett én is használom ecsetek tisztítására, arra is bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Emellett én is használom ecsetek tisztítására, arra is bevált :)

almarek

2018. június 6.

Ecsetek mosására használom, arra kiváló. A teafa tartalma még fertőtleníti is őket picit. Többször újravettem már emiatt. Ebben verhetetlen!! :) Másra nem használom, mert ez az erős tisztítás sztem nem tenne jót a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

zsofc

2018. február 4.

A normál méretű kiszerelés szerintem életem végéig elég lesz, olyan lassan fogy. Pozitív vagy negatív hatását nem igazán érzékelem, de legalább tisztít, igaz, kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Smurfette26

2018. január 6.

Keresgéltem valamit a mostanság pattanásos arcomra, egy patika bio részlegen akadtam rá. 3 napja használom mindössze, úgy érzem barátok leszünk, nem szárít túlzottan, nem túl erős, pedig hajlamos a bőröm csúnyán kiszáradni/hámlani, és érzékeny is. A hardcore pati-ölő tonikkal (acne intesive), jó kombó. Remélem később egymagában is elég lesz. Egyelőre 5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Nikol96

2016. december 6.

Nagyon nagyon szeretem! Természetes összetevők, natúr termék. Illata finom kellemes, és árban is tökéletes. Csak ajánlani tudom, az arcom, kezem sokkal puhább és szemmel láthatólag egészségesebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek tényleg, az összes Yamuna kozmetikumot!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

grd39

2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 25.

Hatalmas kincs számomra.
Napi használat mellett azért ajánlom a hidratálást, mert szépen szárít.