Yamuna

Ár:   490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fancsikacsika, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ichtyol egy vízben oldódó, szervesszén vegyület, amit a tiroli bitumenes palákból állítanak elő. Ajánlott a használata, ha aknéval vagy más gyulladásos problémával küzdesz.

Virág-os

2021. július 6.

Elég régen, még tiniként próbálkoztam vele, hátha meghozza a csodát.
Feszülést okozott, ami az erőteljesen pattanásos arcbőrömnek, főleg az előző alkoholos meg egyéb krémek után pluszban nem kedvezett.
Lehet nem volt passzoló az igénybevett bőrömhöz, de a napi 1-2x-i használattal nem lett kedvencem.
Azt hiszem vagy elfogyott vagy meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

Elég régen, még tiniként próbálkoztam vele, hátha meghozza a csodát.
Azt hiszem vagy elfogyott vagy meguntam.

johannah

2020. június 17.

Csak akkor használom, amikor nagyon zsíros/pattanásos a bőröm. Ilyenkor megfelelően tisztít, viszont amikor nem (túl) problémás a bőröm túlságosan szárít. Sőt télen, amikor szárazabb a bőröm, volt, hogy kellemetlen, feszülő, csípős érzést is okozott. Ennek ellenére adok rá 3 csillagot, mert amikor nagyon pattanásos vagyok segít kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

csiniteki

2019. december 17.

Sajnos ,nekem nem vált be. Eléégé csalódott vagyok ,nagy reményeket fűztem hozzá. A zsíros bőrömre vettem , de rengeteg apró pattanást okozott ,amik nem akarnak elmúlni.Lehet allergiás reakciót váltott ki.Pedig a Yamunás szappanokat szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Flo

2019. május 2.

Best. Több ezres arclemosókat váltott ki. Még akár a sminket is teljesen jól lehozza. Évek óta használom reggel és este is. Komoly bőrproblémáimat jelentősen enyhítette. Bátran ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 2.

vaczkor

2019. április 12.

Nem bírta a bőröm, pattanásokat okozott. Kicsi sima kinyomhatókat és óriási gyulladt kinyomtatatlanokat. Nem hittem el, hogy ettől van: abbahagytam, erre letisztult az arcom. Megint elkezdtem használni, erre megint jöttek a patik. Több körben is megcsináltam, mert nem hittem el... De ez van: nem kompatibilis az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

HrgtBunny

2018. november 4.

7 éve kűzdök a pattanásos, komedós, mitteszeres arcommal. Nagyon sok lemosót próbáltam már, de eddig ez a csodálatos szappan vált be a legjobban! Igaz, az illata nem éppen kellemesnek mondható, de megszoktam és nem számít, hiszen az arcbőröm sokkal szebb, mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Szilviams0118

2018. augusztus 9.

szuperül tisztít és nagyon olcsó! Eddig a lush fekete szappanját használtam, ami szintén nagyon jó termék, de más árkategória....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Fancsikacsika

2018. február 16.

Ezt a szappant egy karácsonyi vásár alkalmával vettem, árustól. Igazából pár nap alatt látszott a hatás a pattanások, aknékkal szemben. De 100 %-osan nem tüntette el azokat. Szóval akinek nincsenek begyulladva a pannasásai, annak tudom ajánlani, csodát tesz. Mivel szappan így nagyon szárít. Az ára nagyon olcsó, ahhoz képest, hogy ilyen kátrányszappant üzletben kb 1500-2000 Ft-ért lehet venni vagy rendelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Nem szabványos INCI név. Jelentése víz ásványokkal.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.