KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   3241 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. július 16.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Könnyen beszívódó, illatmentes olaj, mely akár bázisolajként, akár önmagában is használható. A mandula olaj kiváló bőrtápláló tulajdonságokkal rendelkezik. Kezelés után a bőr hosszú ideig bársonyos, telt és rugalmas marad.

supercinti

2018. július 17.

Hajvégre használom. Nagyon szeretem.

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Hajvégre használom. Nagyon szeretem.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil