Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2018. július 10.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolás

A misztikus kelet tiszta illóolajaival kreálták. Gyógyszerkönyvi minőségű alapanyagok felhasználásával készült. Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat- és állati anyagot.

Blondie74

2017. április 12.

A létező legszexibb illatú masszázsolaj: szantalfa! Jo textura, masszázs végen a bőrön maradt olaj könnyen letörölhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 12.

Gloren

2016. december 15.

Párom ezt választotta a masszőrnél, így én is kipróbáltam, de nagyon nem szeretem az illatát, ráadásul sokáig érezni lehet. Persze annak, aki szereti ez inkább előny, de nekem megfájdult a fejem tőle, pedig a talpamat masszírozták vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

evikehadnagy

2016. november 12.

Ez semmiképpen sem Natúrkozmetikum!!! Amikor megvettem még nem voltam tisztában ezzel, csak azt vettem észre, hogy nagyon eltért az eddig kipróbált mindenmentes masszázs olajaimtól. Leültem, és a google.ben kikerestem részletesen, hogy mit is tartalmaz és meg kell mondjam nagyon meglepődtem, hogy lehet "natúr" elnevezést kapni ilyen összetevők ellenére, mint pl, Mineral oil/ Paraffinum Liquidum, amit igen nagy mértékben tartalmaznak a termékeik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 12.

Shelly

2015. június 21.

Imádom az összes Yamuna olajat, a munkám során találkoztam velük, és évek óta folyamatosan használom őket. A jógi mindig ott csücsül a polcomon, mert egyenesen rajongok a keleties illatáért. Sok-sok liter ilyen olajat használtam már el, a jógit egyszerűen nem tudom megunni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

Pandora

2014. április 25.

Első masszázsolaj amit használok. Párommal alkalomadtán befogjuk ezt a kellemes illatú olajat. Ami jó, hogy nem kell belőle sok, viszonylag könnyen beszívja a bőr. Intenzív illata bódító hatású, így testre-lélekre egyaránt hatással van. A keleties feeling abszolút jelen van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

andrew

2013. november 5.

Masszőrként találkoztam vele egy vendégemnél és szerette volna ha az ő masszázsolaját használjuk akkor, mondván fogyjon az is.Meglepődtem mennyire kellemes kissé keleties-fűszeres meleg az illata de nem az ismert túlzó tömény mértékben.Kissé férfias jellegü illat, de pl.egy lakás illatosítójaként is kellemes lehetne.Kevés is elég belőle.eddig egyik vendégemnél sem fordult elő allergiás reakció a használata során.Kb. 1 éve használom.Az őszi-téli időszakban kifejezettten kellemes a meleg kissé keleties illata.Vettem szappanban is ilyet a ruháim közé tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 5.

katacita

2013. július 30.

A kedvenc illatom a Yamuna olajak közül. Most nyáron nem igazán kívántam, de amikor télen jártam masszőrhöz, gyakran őt választottam, az illata egyszerre nyugtat és élénkít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

Gwendoline

2013. május 14.

Legeslegjobb masszázsolaj, olyan erős az illata, mint egy parfüm, és ráadásul tényleg napokig a bőrön érezhető, 5 csillag, mert az ára és a mennyisége is tök szuper! Én személy szerint sokszor nem masszázshoz, hanem parfüm helyett bekenem vele a nyakam, karom és akkor úgy illatozok :D ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

mse02

2012. november 24.

Csodás az illata imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

Csodás az illata imádom!

indus

2012. március 9.

imádom. ha ezzel masszíroznak napokig érződik a bőrömön, még napi két zuhany után is. ha erősnek érzem az illatát főleg nyáron, akkor az illatmentes aloe verással szoktam hígítani. az is yamunás masszázsolaj. és úgy tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isopropyl Myristate, Sesamum Indicum (Sesame) Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Parfum / Fragrance

További info az összetevőről a KM-blogon >>