Yamuna

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 22.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Ecsetek

Szemceruza elsatírozásához, szemhéj árnyaláshoz használjuk.

_zsulu_

2017. november 6.

Rettenetesen rossz ecset. A boltban kitett kúpecsetek között két egyformát nem találtam,volt rövidebb, hosszabb, tömöttebb, ritkább, csúnyán vágott... stb. pedig hivatalosan egyformák voltak :D Kettőt választottam ki, mivel méretük/formájuk alapján ilyen ecsetekre volt szükségem. Itthon mikor kivettem a csomagból, az egyiknek abba a pillanatban leesett a feje, ennek a szőre is eszméletlen hullott csak attól hogy megfogtam. A töröttet még aznap visszavittem a boltba, szó nélkül visszaadták az árát, gondolom nem én voltam az első... A másikat használgatom, illetve próbáltam, kevés sikerrel. Akármilyen állagú/színű/márkájú festékkel próbáltam, ugyanazt tapasztaltam, nem adja le a festéket, olyan mintha a pan és a szemem között felszívódna belőle a cucc és legközelebb csak mosásnál kerül elő. Nagyon nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

FDK

2016. október 11.

Egyetlen baja, hogy hullik. Azt gondolom, nem feltétlenül mind ilyen, mert van több Yamuna szemre való ecsetem. Azokkal semmi baj nincs, teszik a dolgukat, és ár/érték arányban is megfelelőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 11.