Yamuna

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vlilla0522, Módosítva: 2013. február 6.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A levendulával és illóolajjal dúsított tengeri só nyugtató és relaxáló hatással bír.

A levendula virág hatásos álmatlanság és hiperaktivitás esetén is. Kiváló gyógyír reumás fájdalmak, idegzsába kezelésére is.

kiszerelés: 1000g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

angeltear

2013. február 15.

A barátomnak vettem egy ilyet a szülinapjára, gyorsan el is fogyott mert imádtuk, a kellemes levendula illat megtöltötte a fürdőszobát. Tetszett, hogy kis levendula darabkák voltak benne, igaz utána mindig szedegetni kellett, de abszolút megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 15.