Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

A levendula illata és gyógyhatása csodálatosan ötvöződik ebben a lágyan krémes tusfürdőben.

niki123

2016. március 13.

Ajándékba kaptam, imádom a levendulát, így alig vártam, hogy kipróbálhassam. De sajnos több okból is csalódtam. Alig van levendula illata, tényleg szinte semmi. A bőrömet kicsit szárította. A csomagolása tényleg macerás, a kupakkal nekem is meggyűlt a bajom. És elég gyengén habzik. Sajnos jót nem sokat tudok róla mondani, pedig nagyon szeretnék :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

Powderpuff Girl

2016. február 13.

Áhj hol is kezdjem...sajnos a levendulaolaj tartalma minimális, amit a benzyl alcohol erőteljesen elnyom, mind illatában, mind a hatása tekintetében. A csomagolásával meggyűlt a bajom, ömlött a nyakán a folyadék és macerás a kupak nyitása és zárása. Az érzékeny bőrömet nem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 13.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>