Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2018. augusztus 12.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A levendulaolaj enyhíti az izomfájdalmakat, izomgörcsöket, valamint segíti a horzsolások és zúzódások gyógyulását. Megnyugtatja a gyulladt bőrt, enyhén és kíméletesen gyógyít.

zorica85

2018. december 19.

Talpmasszázshoz vettem, használom, de sajnos elég gyenge az illata. Illetve az enyémnek szinte nincs is, semmi levendula, nagyon csalódott vagyok emiatt. Lehet kifogtam egy sokszor kinyitogatott vagy egy lejárt példányt. Egyébként maga az olaj jó lenne, de így lehet belekeverek egy kis 100%-os illóolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

Fujituli

2018. december 19.

Jó illata van, mint az igazi levendulának. Szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Jó illata van, mint az igazi levendulának. Szeretem ezt a márkát.

DoraViktoria

2018. július 17.

Mostanában mindent megveszek ami levendulás, és ez az utolsó volt a DM polcán, így megvettem... Szeretem, egynek jó, ára miatt valószínű ezt fogjuk használni, bár az illata lehetne intenzívebb és jobban “levendulás”... Nem ragacsos, nem ragad minden tőle utána. Összességében jónak mondhatom, a mínusz pontot az illata miatt kapott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

mautika

2017. szeptember 6.

Hat akkor en leszek aki ezt a termeket lehúzza. A yamunas masszázsolajak a kedvenceim, a levendula meg a másik kedvencem ugy hogy nem volt kérdés hogy beszerzek egyet. Flakonbol illatolva fantasztikus nyugtató levendula illat, na de akkor jött a hidegzuhany mikor rákentem a páromra. Mosogatószer es WC illatosito keverék a szaga. Semmi finom levendula. Egyébként amit en vásároltam mások az összetevői mint ami itt levan írva... Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

bogca93

2016. július 28.

A levenduláról ismeretes, hogy ellazít, megnyugtat, én is nagyon szeretem erre használni. Ezt az olajat egy thai masszázs alkalmával választottam a kezeléshez és utána pár napig, mintha kicseréltek volna. Hozza, amit egy levendulás terméknek hozni kell, mellé pihe-puha bőrt varázsol. Nem szívódik be valami gyorsan, de nem is zavaróan ragacsos az ember lányának bőre a használatot követően, az eredmény pedig minden szempontból nagyon jó. Amint tudom, beszerzek otthonra is egy flakonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

vavyana

2014. február 9.

Nekem is az egyik kedvencem. Finom az illata és ellazít, miközben a bőrömet is hidratálja és nem hagy olajos foltot a ruhán masszázs után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

csillag

2014. január 3.

Imàdom, télen àltalàban ezt vàlasztom, mert ha ezzel gyùrnak ùgy érzem magam mintha a tihanyi levendulafesztivàlon jàrnék, szuper jò relaxàlò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

katacita

2013. július 30.

Kellemes az illata, én nem érzem túl hivalkodónak. A masszőrnél mindig én választok, hogy milyen olajjal gyúrja meg a hátam, és mostanában őt választom. A nyugtató hatása annyira tuti, hogy amióta a levendulás olajat használjuk, sokkal jobban elálmosodom masszázs közben. Aznap általában már semmire sem vagyok jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.

fagas

2013. április 14.

Abszolúte kedvenc!:-) Nagyon szeretem az illatát, - levendula fan vagyok ugyanis:-)) - de persze nem ez az elsődleges szempont, hanem, hogy a befeszült izmaimat könnyen ki lehet vele masszírozni, kiadós, és használata után még sokáig érezni a kellemes levendula illatot a bőrömön. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 14.

Nicole88

2012. április 23.

Nagyon szeretem ezt a masszázsolajat, jól csúszik, nem kell sok belőle, kellemes, nyugtató illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.