Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanna, Módosítva: 2018. augusztus 12.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

A levendulaolaj enyhíti az izomfájdalmakat, izomgörcsöket, valamint segíti a horzsolások és zúzódások gyógyulását. Megnyugtatja a gyulladt bőrt, enyhén és kíméletesen gyógyít.

Kinga218

2020. június 26.

Szerintem egész jó volt ez a masszázsolaj. A flakonján kívül és a bőrön finom illatú, nekem tetszik hogy nem olyan erőszakosan intenzív levendula illatot áraszt. Könnyen kenhető, kb. 40-50 perc kell mire beszívódik, ez is ideális a masszázsokhoz, ráadásul legtöbbször kevés is elég belőle, sokáig kitart. Bőrirritációt nem okozott senkinek akin eddig próbáltam. 5 csillagot csak azért nem adok, mert szeretnék találni egy masszázsolajat, amire azt mondhatom, hogy nekem találták ki mindenestől, de ez szubjektív. Ettől függetlenül otthoni vagy hobbi használatra én ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

rammy717

2020. március 23.

Szeretném felhívni a figyelmet a BŐRPRÓBÁRA!!
Végezzetek bőrpróbát (vagy meg se vegyétek). Egy kis otthoni vállmasszázsnál lett kipróbálva. Fura érzés volt közben, de gondoltam, csak a vérbőség okozza a nyomkodás miatt. Majd egész vállam, hátam csalánkiütéses lett. Ennyit a Yamunáról és a natúrkozmetikumról. Ez volt az utolsó termék, amit tőlük vettem.
Kb. 12 óra telt el a használata óta, a bőrömön még mindig maradt 2 nagyobb folt, ami még fáj és viszket és vörös. Most vettem rá gyógyszert, várom, hogy elmulassza. Soha többet... (megjegyezném: nem vagyok az az allergiás típus, nincs étel, és más allergiám sem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Szeretném felhívni a figyelmet a BŐRPRÓBÁRA!!

zorica85

2018. december 19.

Talpmasszázshoz vettem, használom, de sajnos elég gyenge az illata. Illetve az enyémnek szinte nincs is, semmi levendula, nagyon csalódott vagyok emiatt. Lehet kifogtam egy sokszor kinyitogatott vagy egy lejárt példányt. Egyébként maga az olaj jó lenne, de így lehet belekeverek egy kis 100%-os illóolajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Fujituli

2018. december 19.

Jó illata van, mint az igazi levendulának. Szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Jó illata van, mint az igazi levendulának. Szeretem ezt a márkát.

DoraViktoria

2018. július 17.

Mostanában mindent megveszek ami levendulás, és ez az utolsó volt a DM polcán, így megvettem... Szeretem, egynek jó, ára miatt valószínű ezt fogjuk használni, bár az illata lehetne intenzívebb és jobban “levendulás”... Nem ragacsos, nem ragad minden tőle utána. Összességében jónak mondhatom, a mínusz pontot az illata miatt kapott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 17.

mautika

2017. szeptember 6.

Hat akkor en leszek aki ezt a termeket lehúzza. A yamunas masszázsolajak a kedvenceim, a levendula meg a másik kedvencem ugy hogy nem volt kérdés hogy beszerzek egyet. Flakonbol illatolva fantasztikus nyugtató levendula illat, na de akkor jött a hidegzuhany mikor rákentem a páromra. Mosogatószer es WC illatosito keverék a szaga. Semmi finom levendula. Egyébként amit en vásároltam mások az összetevői mint ami itt levan írva... Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

bogca93

2016. július 28.

A levenduláról ismeretes, hogy ellazít, megnyugtat, én is nagyon szeretem erre használni. Ezt az olajat egy thai masszázs alkalmával választottam a kezeléshez és utána pár napig, mintha kicseréltek volna. Hozza, amit egy levendulás terméknek hozni kell, mellé pihe-puha bőrt varázsol. Nem szívódik be valami gyorsan, de nem is zavaróan ragacsos az ember lányának bőre a használatot követően, az eredmény pedig minden szempontból nagyon jó. Amint tudom, beszerzek otthonra is egy flakonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

vavyana

2014. február 9.

Nekem is az egyik kedvencem. Finom az illata és ellazít, miközben a bőrömet is hidratálja és nem hagy olajos foltot a ruhán masszázs után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 9.

csillag

2014. január 3.

Imàdom, télen àltalàban ezt vàlasztom, mert ha ezzel gyùrnak ùgy érzem magam mintha a tihanyi levendulafesztivàlon jàrnék, szuper jò relaxàlò.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

katacita

2013. július 30.

Kellemes az illata, én nem érzem túl hivalkodónak. A masszőrnél mindig én választok, hogy milyen olajjal gyúrja meg a hátam, és mostanában őt választom. A nyugtató hatása annyira tuti, hogy amióta a levendulás olajat használjuk, sokkal jobban elálmosodom masszázs közben. Aznap általában már semmire sem vagyok jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 30.