Yamuna

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viktoriaaszodi, Módosítva: 2016. április 25.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Finom pezsgés és a ligetszépeolaj lágy ölelése egy kád kellemesen meleg vízben. Pezsgés közben felszabadulnak a fürdőbombába zárt természetes illatok és bőrápoló hatóanyagok. Igazán nagyszerű pezsgőfürdő élmény, amikor csak akarod.

Loona

2017. május 5.

Tegnap próbáltuk ki. A sors fintora, hogy épp az illata miatt választottuk ezt, kibontva azonban teljesen más illat fogadott minket, mint kívülről. Valószínűleg kívülről egy másik, markánsabb illatú termék illatát vehette át ennek a csomagolása, míg a csomagban utazott hozzám. A más azonban nem jelentett rosszat.
Nincs se markáns, se intenzív illata (az én orromnak enyhén édeskés, de nem rossz értelemben, pedig az édes illatokat nem szeretem), csak finoman, lágyan, nyugtatóan van jelen (és csak a fürdés erejéig, a bőrön egyáltalán nem marad meg), ezért tökéletes lehet azoknak, akik nem rajonganak az erős illatokért, vagy szeretnének mellette más illatos fürdőterméket is használni, de épp egy fürdőbomba passzolna a hangulatukhoz, vagy csak jól jönne mellé ennek a hidratáló hatása. Mert az bizony van neki, majd' fél óra kádban ázás után egyáltalán nem kellett testápoló, ez a kis olajos gombóc önmagában elég hidratálást nyújtott. Először mosolyogtunk, hogy az olaj a sereghajtó az összetevőlistán, de használat közben rájöttünk, hogy mégis van benne elég, nem csak a hidratáltságból, hanem már a kádban is: a víz is érezhetően olajos lett tőle (de épp csak eléggé - a kádat például nem kellett a víz kiengedése után sikálni, nem hagyott rajta csúszós réteget).

Fürdőbomba minőségében nekem maximálisan azt az élményt nyújtotta, amit egy fürdőbombától szeretnék/elvárok: azonnal intenzív pezsgésbe kezd, olyanba, amit nem csak érzel, hanem hallod is a víz felszínére érő buborékok elpattanását - de az intenzitás ellenére nem oldódik fel két perc alatt, hanem meglepően sokáig pezseg.

Sok termékben előnyben részesítem az illatmenteset, de fürdés közben, csak és kizárólag a fürdési idő erejéig szeretem, ha körbevesz valami kellemes illat. Ennek ellenére vannak olyan napjaim (egyre gyakrabban), amikor ilyen szituációban sem kívánom igazán az illatokat. Ilyen szituációkra szerintem újra fogom vásárolni ezt az enyhe, egyáltalán nem zavaró illatú terméket. És nem csak emiatt, hanem mert kíváncsi vagyok, hogy máskor is jellemző-e rá az a tulajdonsága is, ami miatt az eddig leírt pozitív dolgok ellenére csak négy csillagot kap: fürdés után, törölközéskor és a bőrömhöz érve rólam érezhetően pergett valami, más nem igazán lehetett, és enélkül elégedettebb lennék vele...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

grd39

2017. február 11.

N E M!!!
Végigszagoltattam a családdal, hogy nem-e velem van a baj, de mindenki határozottan húzta a száját, úgyhogy kijelenthetem, hogy ez valami hihetetlenül büdös.
Ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

N E M!!!
Ment a kukába.