Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az SLS-mentes, bőrbarát tusfürdő egyszerre ápol és kényeztet. Segítségével a zuhanyzás során sem szárad ki a bőr, helyette finom olajos jellegével bársonyossá és illatossá varázsolja azt.

Anita7977

2017. október 7.

Nekem csalódás, többet vártam tőle. Az ára elég magas ahhoz, hogy semmi pluszt ne adjon. Illata se tartós és használat során se ad semmi extra élményt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Loona

2017. július 7.

Ezt a terméket is ajándékutalvánnyal sikerült megvásárolnom, és örülök, hogy így történt, mert sajnos a másik két eddig próbált Yamuna tusfürdővel ellentétben ezzel sajnos mellényúltam. A kupakon keresztül beleszagolva enyhe és kellemes növényi illat használat közben sajnos az én orrom számára kellemetlenné változik, talán krizantémra emlékeztet. Szerencsére enyhe és hamar elillan (testről legalábbis, ha a kezemet megszagolom, ott még zuhanyzás után 1-2 órával is érezhető az illat), de használat közben egyszerűen nem finom. Nem olyan szörnyű, hogy ne tudnám elhasználni, de azért összességében nem kellemes így a használata...

Egyébként szinte* minden mással kapcsolatban elégedett vagyok: az állaga a shea vajashoz hasonlóan hígabb (nem olyan sűrű, nehezen kinyomható, mint a szőlőmagolajos), nem folyós, tehát nem borul a tenyerünkbe, csak pont annyira híg, hogy kényelmesen ki lehessen nyerni a flakonból, tehát jól használható akkor is, ha nem vásárolunk külön pumpát a flakonhoz. Habzani nem igazán habzik, de ez engem nem zavar, mert tisztítani így is jól tisztít, és nem szárít. A csomagolása ennek is nagyon tetszik, finom, visszafogott, mégis (vagy épp ezért) mutatós.

*a csillag itt is az ára. Tudom, hogy magyar és natúr, de nekem személy szerint ez sajnos nem ér meg ennyi plusz kiadást. Több másik tusfürdőt próbáltam már, ami tudja ugyanezt egy ezressel olcsóbban, nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.