Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Tusfürdők

"Merülj el Mandulaország minden érzéket kényeztető édes illatában, amely bársonyosan simogatja lelkedet. A benne található mandulaolaj hidratál és selymesen puhává varázsolja bőröd. A fürdés után pedig még sokáig úgy érzed majd, mintha mandulában úsznál…"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lilium

2019. december 22.

A testvajhoz vettem, amikor végre elfogyott a szőlőmagolajos tusi. Rajtam jó illata van, az előbb említett termékkel ellentétben. Pamaccsal szerintem jól habzik, nem szárít és reggel is érzem az illatát magamon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.