Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A feketeáfonya kivonatot azulénnal kombináltuk, ezzel biztosítva a nyugtató hatást irritáció esetén. A feketeáfonyában található antocianidok rosacea elleni, perifériális vérkeringés stimuláló és a kapilláris véredényszerkezeteket erősítő hatásukról ismertek. Az azulén egy gyulladáscsökkentő és nyugtató összetevő, amelyet a kamilla illóolajából nyernek. A maszk C-vitamin tartalma antioxidáns tulajdonsága révén fenntartja a bőr rugalmasságát és fiatalos tónusát. Használhatjuk kezelés után nyugtató- összehúzó pakolásként és rosacea ellen egyaránt.

Kiszerelés:  30 g

Milka

2012. október 25.

semmi extrát nem tapasztaltam, sajnálom (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

semmi extrát nem tapasztaltam, sajnálom (:

m.rian

2012. május 20.

Ezt is kipróbáltam a Yamunátol kellemes érzés volt a bőrömnek!Viszonylag vastag rétegben kell felvinni ahhoz hogy lehúzható legyen,a ruhámra csöppent,mosással nem jött ki a folt.Én egy kicsit változtattam az elkészítésén szerintem a használati utasításban sok a víz és kevés hozzá a por!lehet hogy csak én vagyok ügyetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.