Yamuna

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vazolt, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

lildiko

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem ennek a szappannak az illatát. A hatása teljesen jó, extrát nyilván nem nyújt, mert nem arra hivatott. Nem szárítja a bőröm, de nem is hidratál. Négy csillagot adok neki, mert van szappanom, amit jobban szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

lovecreams

2018. május 24.

Jó az illata, szép az INCI, nem szárít, magyar. Mi kell még?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Jó az illata, szép az INCI, nem szárít, magyar. Mi kell még?:)

Futrinka1988

2018. február 15.

Ápol és szépen tisztít. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a szappan bevált. Viszont szerintem fura az illata, mikor használom, mint amikor a gázkonvektort hosszú idő után begyújtják és égett por szag van. És nyugi, nálunk radiátor van, nem azt érzem. :) Szerencsére, zuhanyzás után már nem érzek belőle semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

egetoerika

2017. április 9.

Lányom (11 éves) érzékeny bőrének is tökéletes! Évek óta száműzték itthonról a tusfürdőket tőle is. Bőrét szépen ápolja, nem szükséges minden este krénezni utána. És olyan fincsi illata van utána!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

zahraa

2017. április 6.

Ajandekba kaptam, eloszor meglepo volt, mert nem szappan van a rutinomban, de meggyozott :)
Minimalisan habzott, szepen tisztitott, porusokat osszehuzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 6.

Minimalisan habzott, szepen tisztitott, porusokat osszehuzta.

jkrisztie2

2017. március 24.

Most ez van a fürdőszobámban, őszintén szólva jobbra számítottam. Azt nem tudom, hog, mitől tejes-mézes, illata nem sok van. A bőrömet nem szárítja, puha lesz tőle, de ha elfogy, nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. február 8.

Nagyon puha lett tőle az arcom már az első használat után. Viszont én is nézem, hogy az összetevői között nincs se méz, se tej... Ezért csak négy csillag.
Update: Jó, igaz, még csak két-három nap telt el a véleményem óta, de nem baj:D Már három nap alatt olyan babapopsi bőrt varázsolt, hogy fhúú! Megkapja az 5*-ot, mert nálam még semmilyen szappan sem ért el ilyen eredményt! Sajnos testre nem nagyon vált be, csak arcra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 8.

Helene

2017. január 3.

Ez volt az első Yamuna szappanom. Kellemes natur illata van. Lágy, krémes a habja, élvezet volt vele fürdeni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

cutiepie

2015. szeptember 17.

Nagyon szeretem ezt a szappant, valahogy nekem arcra mindig beválik...oké nem varázsol színsima bőrt,és csodát sem tesz,de ha ezt használom 2-3 pattinál soha nincs több az arcomon...szárító hatása van de nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

fdorottya

2015. június 5.

Alapvetően jó kis szappan lenne, ha nem szárítana! Nagyon jól habzik, finom az illata, az ára sem rossz és sokáig elég is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.