Yamuna

Ár:   380 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vazolt, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok

whyteangel

2021. június 8.

Elbizonytalanított a kép, de szerintem ugyanezt a szappant vettem, csak a csomagolása változott meg.
Kézmosásra használtam, jól habzik, de az illata nem túl intenzív, és nem szerettem meg. Lassan fogy, és nem szárít. Átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

CzFru

2021. március 9.

Szörnyű összetevők és brutálisan szárított, ellenben lassan fogyott. Csak kézmosáshoz használtuk, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Dyana91

2021. február 23.

Nem nyert meg engem ez a szappan. Sok kézmosás után szárító hatása van, az illata is hamar elillan, ráadásul nagyon gyorsan fogy. Az összetevők miatt vettem meg mert már nem akartam SLS-es szappant, de többször már nem rá esik a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Odil

2020. május 13.

Furcsálltam, hogy a blog karanténkozmetikum kiadásába nem került bele, nekem ez a szappan testesíti meg az időszak megoldásait:

1. Ha egy nap 50-szer mosok kezet se szárítja ki a száraz, vízhiányos bőröm (heti több alkalommal kényszerültem próbálni, és a kezeim ugyanolyanok, mint járvány előtt, krémezni is ugyanolyan gyakran kell).

2. Magyar termék, így környezet- és gazdaságbarát választás.

3. Nem drága.

Szerintem ez minden, amit egy kozmetikum megoldásként kínálhat a jelenlegi helyzetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

2. Magyar termék, így környezet- és gazdaságbarát választás.

3. Nem drága.

Asztraia

2020. április 29.

Sajnos rajtam a szőlős Yamuna szappanon kívül egyiknek sincs illata, ezzel sincs másképp :(
Jól tisztít, de cserébe szárít is, legalábbis engem.
Olyan jó is, meg nem is, ha van, elhasználom, ha nincs, nem hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

Jól tisztít, de cserébe szárít is, legalábbis engem.
Olyan jó is, meg nem is, ha van, elhasználom, ha nincs, nem hiányzik.

lildiko

2018. augusztus 25.

Nagyon szeretem ennek a szappannak az illatát. A hatása teljesen jó, extrát nyilván nem nyújt, mert nem arra hivatott. Nem szárítja a bőröm, de nem is hidratál. Négy csillagot adok neki, mert van szappanom, amit jobban szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

lovecreams

2018. május 24.

Jó az illata, szép az INCI, nem szárít, magyar. Mi kell még?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Jó az illata, szép az INCI, nem szárít, magyar. Mi kell még?:)

Futrinka1988

2018. február 15.

Ápol és szépen tisztít. Nagyon érzékeny a bőröm, de ez a szappan bevált. Viszont szerintem fura az illata, mikor használom, mint amikor a gázkonvektort hosszú idő után begyújtják és égett por szag van. És nyugi, nálunk radiátor van, nem azt érzem. :) Szerencsére, zuhanyzás után már nem érzek belőle semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

egetoerika

2017. április 9.

Lányom (11 éves) érzékeny bőrének is tökéletes! Évek óta száműzték itthonról a tusfürdőket tőle is. Bőrét szépen ápolja, nem szükséges minden este krénezni utána. És olyan fincsi illata van utána!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 9.

zahraa

2017. április 6.

Ajandekba kaptam, eloszor meglepo volt, mert nem szappan van a rutinomban, de meggyozott :)
Minimalisan habzott, szepen tisztitott, porusokat osszehuzta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Minimalisan habzott, szepen tisztitott, porusokat osszehuzta.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.