Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2018. október 13.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

Hidegen sajtolt, természetes alapú, növényi szappan.

GoldenJasmine

2020. július 24.

A folyékony szappanokhoz képest kevésbé szárítja a bőrt, de szárítja, emiatt nem fogom újravenni. Viszont az illata nagyon tetszik. A tetrasodium EDTA nem igazán tetszik az összetevőkben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 24.

neivivoo

2018. augusztus 9.

Nagyon finom az illata, kicsit szárít, arcmosáshoz így nekem pont passzol.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nagyon finom az illata, kicsit szárít, arcmosáshoz így nekem pont passzol.:)

izabella73

2018. július 7.

Szerintem teljesen jó szappan,illata kellemes,szerencsére nem túl erős,pont annyira habzik amennyire kell,jól tisztít és nem szarít.Állaga sem változott hasznalat során,nekem bevált úgyhogy ki fogok próbálni a Yamunatól más szappanokat is,hogy azok is hasonlóan jók-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 7.

molnaragnes1982

2017. április 23.

Szeretem a yamuna szappanokat, es ugyan nem mindegyuk szarit, de ez brutalisan. Furdeshez hasznalva napokon-heteken at nekem sajnos nem tett jot :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Kézmosáshoz használom csak, de finom karácsony illatot ad így is. Az állaga a használat alatta egy kicsit romlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Boncukpare

2016. november 12.

Nemrég vettem,kissé szárít de arcmosásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

Nemrég vettem,kissé szárít de arcmosásra tökéletes.

Elyana

2016. szeptember 27.

Kézmosásra vettük, finom az illata, de nekem szárít sajnos. Mondjuk még nem találkoztam olyan "nem mű" szappannal ami nem szárít, így ezzel eleve számoltam, de azért jó lenne egy olyan természetes alapanyagú szappan ami után nem kell mindig krémet használnom. Amúgy a saját mezőnyében helytáll, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

pcksz

2016. február 15.

Az illata miatt vettem meg kézmosáshoz, csak ahhoz használok szilárd szappant. Nagyon kellemes karácsonyillata volt az elején, viszont a használattal eléggé eltűnt belőle. Emellett pár nap után már durván szárított is. A szép összetevői és a remek illat miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

dryka

2015. június 16.

Amikor tavaly elkezdtük használna, odáig voltunk érte: az illata, a hatása. Egyáltalán nem szárított. Csakhogy idén mind a kettő, amit vettünk belőle, kb. azonnal töredezett, és darabokra esett szét. Mintha az új csomagolással maga a szappan minősége romlott volna, és használhatatlanná vált. Sajnálom, pedig nagyon szerettük. :( Azóta nem vettük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Macsek23

2014. április 13.

Próbáltam volna használni, de minél többet áll annál büdösebbnek érzem. Több natúr szappant használtam, de egyiknél se volt ilyen tapasztalatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 13.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.