Yamuna

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KrémesenSzépAzÉlet, Módosítva: 2015. november 30.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Az olívaolaj a benne található hatóanyagoknak köszönheti bőrszépítő, bőrpuhító hatását. Természetes antioxidánsokban gazdag, A-, D-, E-vitamint és béta-karotint tartalmaz, melyek fontos szerepet játszanak a bőr egészségének megőrzésében.

kalmaniki

2017. július 29.

A Yamuna honlapjáról rendeltem nagyon akciós áron, így nem volt lehetőségem megszagolni. Sajnos az illata nem tetszik, túlságosan erős számomra. A vízben gyorsan feloldódik, nem szárítja a bőrömet, de különösebb hidratálást se vettem észre. A teljes áron nem vettem volna meg, elég drága. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 29.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool