Yamuna

Ár:   420 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nolee, Módosítva: 2015. január 5.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Bőrsimító, puhító, ránctalanító, védő hatásával minden bőrtípusra kiváló. Az olívaolaj azonnali segítséget nyújt a száraz és repedezett bőrnek. Kellemes finom, friss illata a férfiakat sem fogja elriasztani a használatától.

Black Fairy

2019. április 28.

Kézmosónak használom csak, de még annak is "meh"...mármint...szappan, tisztít...kicsit szárít, az illata sem tetszik, és bár általában szeretek szappant használni egész testre is, ez alkalmatlan rá...Mármint...szárít, és egyébként is az egész termék olyan...semmilyen.

(Hatalmas szappan rajongó vagyok, konkrétan szappan gyűjteményem van, hogy mindig a hangulatom és bőröm aktuális igényei szerint válasszam ki, melyiket használom éppen, de ezt lefokoztam kézmosónak, amit ritkán csinálok, inkább a nem bevált tusfürdőket szoktam kézmosónak betenni, rendes szappant nagyon ritkán. Azért nem húzom le nagyon, mert kézmosónak oké...de szörnyen alacsony igényeim vannak kézmosók szempontjából. )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 28.

ndorisz1996

2018. december 2.

Imádom a Yamuna szappanokat. Olcsók és nagyon jó minőségűek is. Eddig csak a teafaolajos zöld, kemény szappant használtam arcra, na most kipróbáltam egész testre ezt a szappant. Jól habzik, tiszta érzésem marad utána és ez az enyhe illat is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Eszter93

2016. március 2.

Próbálok áttérni a natúrkozmetikumokra, ezért vettem egy ilyen szappant. Teljesen meg vagyok vele elégedve, az illata csodálatos, tusolás után is érezni még picit a bőrön, nagyon szépen habzik. Még van belőle, de be is szereztem egy körömvirágos változatot is, azthiszem mindet végig fogom próbálni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

GNóri

2015. december 30.

Ajándékba kaptam, magamtól szerintem nem vettem volna meg. Őszintén szólva korábban nem szerettem a szappanokat, volt pár rossz tapasztalatom például a mannás szappanokkal, és vonakodtam is a szappanok használatától fürdéshez, mert azt gondoltam, hogy nagyon kiszárítanák az amúgy is rinocérosz bőrömet. Ez a szappan viszont pozitív csalódás volt. Tényleg frissítő élmény vele fürdeni, és nagyon selymes, lágy habja van. Egyáltalán nem szárít, illetve úgy mondanám, hogy nem szárít jobban, mint egy tusfürdő. Az illata is nagyon finom, kicsit pez cukor szerű:) Szerintem ezek után több szappant is ki fogok próbálni ettől a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

kalmaniki

2015. október 1.

Engem az illata fogott meg,isteni! Nagyon jó szappan,jól habzik,nem szárít,kedvezö az ára. Szeretem a Yamuna szappanjait.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

Bors

2015. augusztus 25.

Én teljesen meg vagyok elégedve vele! Csodás az illata, olcsó és teljesen bio. Frissítő és élvezet vele a fürdés! Én sokkalta jobban szeretem a szappant a tusfürdőknél, mert nem szárít és olyan jó az a "szappanos" érzés. Miindenkinek ajánlom!(allergiás reakció nálam nem jelentkezett) ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

fannc22

2015. augusztus 2.

Nekem nem,okozott allergiás reakciót. Az illata valami isteni, frissítő. Puhább nem,lett a bőröm, DE! egyáltalán nem,szárad ki fürdés után. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Pukwudgie

2015. július 6.

Arcra semmiképpen sem ajánlom! Nekem ugyan olyan allergiás reakciót okozott mint mondjuk egy dove.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Dézi

2015. május 1.

Pár napja akadtam rá egy ajándékboltban, ezelőtt sosem találkoztam még ezzel a márkával. Az első benyomásom az volt róla, hogy szinte kísértetiesen hasonlít a Manna szappanra.
Használat után kicsit feszítő érzés a bőrön, de semmiképp sem száraz. Ez talán a ránctalanító hatásának tudható be. ( Én a vízhiányos bőröm miatt vásároltam) Különösebb bőrpuhító hatást nem veszek észre, viszont reggelente a bőröm nem sikoltozik az arckrémemért, aminek nagyon örülök.
Az ára nagyon kedvező, egy Manna szappan árából 3 ilyet vásárolhatok és kb. ugyanezt tudja az is. Szívesen kipróbálom a többi változatot is belőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Ez az összetevő kombináció a szappanok egyik alapanyag kombinációja, melyet pálmaolajból és kókuszolajból állítanak elő. Az összetevő kombináció erőteljes felületaktív anyag és tisztítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.