Yamuna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: msz0315, Módosítva: 2012. június 23.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A paprikakivonat az egyik legjobb zsírégető hatással bíró anyag,segíti a kötőszövetekben lerakódott zsír oldását és elszállítását, fogyasztó hatású. Rendszeres használata hozzájárul az elfáradt, elöregedett bőr újraépüléséhez, ezen kívül tisztítja az ereket és a nyirokrendszert. Használatát fogyókúrázóknak és sportolóknak egyaránt ajánlják.

Moni86

2018. május 26.

Éget. Jó erős. Aki bírja, az szereti. Aki nem, az ne próbálkozzon vele! Szaunába, alphamassage-ba. Narancsbőrkezelésekre szokták használni. Vigyázni kell vele. Mert ha izzadunk és a bugyihoz folyik, akkor elég égető a probléma! Olcsó. Jó. A hatása megeggyezik a többi jóval drágább cellulit elleni krémmel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

mimmike

2016. június 8.

Ördög és pokoooool! :D
Megrendeltem, kipróbáltam. Nem tudom, hogy amit kaptam ezzel a termékkel azonos-e, mert az enyém egy nagy fehér flakonban van, és nem gél, inkább krém szerű. Ez is van ráírva, "paprikás krémpakolás". Nagyon sok olyan krémet teszteltem már, ami égetett, de egyiktől sem kapartam a falat. Gondoltam ez sem fog megártani. Felkentem vékonyan, egy kis maszír és fólia. Ühüm. Azt hiszem életem legnagyobb fájdalmát éltem át. Szerintem valami ilyesmi érzés lehet élve krematóriumba kerülni. Szó szerint rosszul voltam a fájdalomtól, de tényleg. Könnyek között fel s alá járkáltam a lakásban, őrületes volt. Kb. 15 perc után lekaptam magamról a fóliát, de semmivel nem lett jobb. Ha a bőrömhöz hozzá ért bármi, visítottam. Muszáj voltam beugrani a zuhany alá, ahol hideg vízben áztattam az alfelemet. Ezt kétszer megcsináltam még az este folyamán, de így is kőkemény égő érzéssel feküdtem le aludni. A bőröm csak kicsit volt vörös itt-ott, az nem volt gáz. Nem használtam gumikesztyűt a felkenéskor, sűrűn mostam kezet. Éjszaka viszont arra ébredtem, hogy a tenyereim is égnek. :) Ez a cucc levakarhatatlan. Viszont reggelre látványosan szebb volt a bőröm a kezelt területeken. Bizakodó vagyok, használni fogom heti egyszer, ahogy az rá van írva, de nem fóliával. Számomra úgy kibírhatatlan érzést nyújt.

Update:
Újra használtam, fólia nélkül. Így nem is csíp. Kicsit sem. De majdnem megfulladtam, amikor lemostam magamról. Pedig éppen csak langyos vízzel öblítettem le, hogy ne gőzöljön be, de ez a paprikás cucc így is aktiválódott a levegőben és elkezdte marni az egész légutamat. Fél órán keresztül köhögtem, mint valami tüdőbajos, azt hittem meghalok. De tényleg. Első használatkor is köhögtem, de akkor nem éreztem ezt a maró érzést belülről, nem is gondoltam, hogy ettől van. Különben a bőrömnek megint tetszett, de sem elevenen elégni, sem megfulladni nem akarok, ezért nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Ördög és pokoooool! :D

Update:

szakszil

2015. szeptember 28.

nagyon jó, hatásos de nagyon óvatosan kell használni, én DM-ben szokatm venni gumikesztyűt 12 db párszáz forint szigorúan gumikesztyűben kenem be a comb+popsi részt és óvatosan fóliába tekercselem magam, nem kell vastagon bekenni magunkat elég vékonyan(majd meglátjátok csíp-éget pár perc múlva!!) persze először jó vastagon kentem, uhh csípett égetett mint a fene :D hatóidő után 20-30 perc konyhai papírtörlővel jól letörölgetem magamról, és maximum hideg vizzel még lemosom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

amorrepcsi

2015. szeptember 11.

Először használtam, speckó Body Wrap testtekercselő fóliával, főként narancsbőr miatt popsin, combon, és hason. Mivel nem gondolom magam egyből iron woman-nek, nem futottam vagy edzettem vele, csak az olaj, tekercselés, aztán 20 perc várakozás. Az első 5 percben semmi extra, majd piszkosul égni kezdett. Mondom nem lehetek ennyire gyenge, az ajánlott 20 percet csak kibírom. Amikor levettem a fóliát már nem éreztem a lábaim- nem is értem hogy tudtam volna futni?! És persze mivel nem olvastam véleményeket, puff, bevágódtam a zuhany alá. Óriási hiba volt. Maga a pokol. Olyan volt a bőröm, mintha legalább 1 órára befeküdtem volna egy csőcserés szoliba. Úgy döntöttem akkor sem használom többet, ha fizetnek érte. Aztán fél óra pihi és láss csodát! :) A bőröm olyan lett, mint a babáké, és már első használat után látványosan csökken a narancsbőr. Összeszorított fogakkal elképzelhető, hogy használom még :)) De hát, mi nők ilyenek vagyunk... a szépségért szenvedünk... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 11.

rose

2014. április 19.

Sokáig használtam a paprikaolajat, de az csak tekercseléssel hat nálam, ráadásul lemoshatatlan, szóval némi keresgélés után rátaláltam erre egy webshopban. Ezt is csak gumikesztyűvel szabad felvinni (kézről egyszerűen lemoshatatlan, szó szerint beissza a paprikát a bőr, ami után a szemvakarás elég fájdalmas dolog...), de szerencsére nem kell sok belőle. Az olaj nekem magában egyáltalán nem melegít, akármennyit kenek, de ez fólia nélkül is tök jól égetett edzés közben, nagyon kíváncsi vagyok, hogy beválik-e. A szaga ennek sem a legjobb, tömény paprika, de pár órán át azért kibírható, utána úgyis zuhanyzom. Sajnos a narancsbőr nálam kötőszöveti gyengeség miatt van lényegében gyerekkorom óta, így már egy kis eredménynek is nagyon örülnék, meglátjuk. Egyelőre 5 csillag, mert kényelmesebb a használata, mint az olajnak, és jobban is éget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Bambie

2013. április 23.

Két hete használom masszőr segítségével, ő esküszik rá, az tény, hogy 5 alkalom már látványos, így vetten magamnak is itthonra. Éget, szó se róla, de nekem nem kibírhatatlan, és edzésnél kifejezetten jólesik, hogy érzem, ahogy a mozgástól újra és újra fellobban:) Mivel a mozgásra és a táplálkozásra már régóta figyelek, mégis ragaszkodik a narancsbőr egy tenyérnyi területen, ezért döntöttem kozmetikai segítség mellett, és ez úgy tűnik, beválik, a bőröm határozottan feszesebb, simább, a gödröcskék kezdenek eltűnni. Nyilván a masszír is hozzájárul, de nem tudom csak annak a javára írni. Nekem ennek az összetevői szimpatikusabbak, mint az olaj/krém változatoké, mert azok tele vannak parafinnal.
Ja, majd elfelejtettem, a fenekemen lévő régi striák határozottan összeszűkültek, ahogy feszesedik az egész!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

szega

2012. július 20.

Én nagy paprika krém felhasználó vagyok, többet is próbáltam már, de ez meglepően erősen éget, több órán át. Én a Hungaria krt. 1es villamos Hős u.-i megállójánál található nagy herbaház (TTL mögött) szerűségben vettem, 1000Ft körüli összegért. kiváncsi vagyok mennyire használ, mert már sok jót hallottam róla...egyelőre megelőlegezek egy 4est, aztán ha hat is,visszajövök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 20.

msz0315

2012. június 19.

Most vettem,gyorsan ki is próbáltam.
Kellemes a színe,mintha pirospaprika lenne benne.Az állaga sűrű gélre hasonlít.Szaga nincs.
Felvitel után kb. 10 perc és elkezdi enyhén égetni a bőrt.
Nagyon kellemes érzés,kicsit melegítő hatású.
Egyenlőre 3-ast adok neki,mert a hatásáról csak később tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

Most vettem,gyorsan ki is próbáltam.
Felvitel után kb. 10 perc és elkezdi enyhén égetni a bőrt.
Nagyon kellemes érzés,kicsit melegítő hatású.
Egyenlőre 3-ast adok neki,mert a hatásáról csak később tudok nyilatkozni.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate
Emulgeálószerek: Triethanolamine, Polysorbate-80
Tisztítószerek: Triethanolamine, Polysorbate-80
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.