Yamuna

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fenolia, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Normál bőr ápolására ajánlott fürdéshez, zuhanyzáshoz. A gyengéd, enyhe habzású tusfürdő kíméletesen tisztít, miközben a rózsafa édes, kellemes illatával kényezteti érzékeidet.

Loona

2018. április 3.

Szeretem a rózsaillatot, így amikor tavaly kaptam egy Yamuna ajándékutalványt, ez a tusi gondolkodás nélkül repült a kosaramba. Akkor még amiatt voltam szomorú, hogy már akkor is tudni lehetett, hogy megszűnik az illat, most viszont, hogy elkezdtem használni, már az illat maga szomorít el... az első kinyomáskor finom, enyhe rózsailatba ugyanis két másodperc elteltével szúrós, klóros takarítószer-szag is vegyül, amitől ha próbálok optimistán hozzáállni, akkor úgy érzem magam, mintha uszodában zuhanyoznék úszás után, pesszimistán hozzáállva viszont szimplán büdös :/
Itt szeretném hozzátenni, hogy nyilván nem szerencsés, hogy csak márciusban jutottam el odáig, hogy kipróbáljam (kicsit sok tusit sikerült felhalmozni), mert csak április végéig jó a szavatossága, emiatt pedig eszembe jutott, hogy lehet, hogy ez nem az eredeti illat, csak idő előtt megromlott a termék. Én korábban még megszagolás erejéig sem bontottam ki, és márciusig sötét, hűvös helyen várt a sorára, azt viszont nem tudhatom, hogy a boltban előttem hányan vették le a polcról szaglászós céllal. Csak erre tudok gondolni (és ezért, a többi tulajdonságát erősebben figyelembe véve kap összességében három csillagot), mert ha április végéig szavatos, akkor ilyesminek nem szabadna megtörténnie, arra pedig gondolni se szeretnék, hogy ez az illat tényleg az az illat :P
Kár, mert a csomagolása szép, az állaga kellemes (sűrűbb, olyasmi, mint a szőlőmagolajos, tehát pumpa nem árt hozzá), és úgy tisztít megfelelően, hogy közben nem okoz irritációt. Emiatt elhasználom (az illat és a szag szerencsére gyorsan, már zuhanyzás közben elillan), de közben próbálok az uszodás asszociációra gondolni, és örülök, hogy nem a pénztárcám bánta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Leonori

2017. április 17.

Finom, kellemes illatú, szép, esztétikus kiszerelés, bár pumpával praktikusabb lenne. Én semmi "extrát" nem éreztem tőle, nem tud többet, mint egy átlag drogériás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

nona1975

2017. március 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,de én az illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz,de én az illatát is nagyon szeretem.

Fenolia

2016. november 20.

Először nem tetszett az illata, mert túl erőteljesnek találtam, de fürdés közben sokkal enyhébbnek, kellemesebbnek tűnt. Nagyon gyengéd, lágy tusfürdő, annyira habzik amennyire szükséges és egyáltalán nem irritál , nem szárít. Az üvege nagyon kis csinos, jó ránézni. Összességében nagyon szerettem az állagát, jó vele fürdeni, de a rózsa illat nem az én világom..nem ezt veszem újra, keresgélek még a többi Yamuna tusi között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.