Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clevergirl, Módosítva: 2019. március 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A shea vaj számos értékes hatóanyagot tartalmaz, amely még az extrán száraz bőrnek is megkönnyebbülést jelent és megújulást hoz: bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett, igénybe vett bőr gyógyulását.

Lilla08

2020. április 3.

Csodálom az itteni véleményeket. Én a szülés után megmaradt terhességi csíkokra vettem, és már arra is jobb volt mint pl. a Bio Oil. Aztán most elkezdtem használni a kezemre, ami a sok kézmosástól brutál száraz. Nekem pikk-pakk helyrehozza a kiszáradást, azóta az egész családom használja. Kislányom bőre a pelenka hajlatában nagyon csúnyán száraz volt, hámlott is, semmi más nem volt rá jó, próbáltunk gyógyszertári kevert gyógynövényes krémtől kezdve mindent, csak ez használt rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.

CsDomi

2020. január 31.

Az itteni vélemények alapján biztos nem vettem volna meg, de szerencsére volt alkalmam kipróbálni vásárlás előtt. Az állaga tényleg darabos, nehezen kenhető. Én egy kis darabot a kezembe veszek és összedörzsölöm (megmelegítem), így már könnyen el tudom kenni. Az arcomra szoktam használni, ilyenkor télen nagyon kiszárad. Nekem bejött, biztos újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Rean519

2020. január 9.

Kissé darabos az állaga, de a kezeim között melegítve könnyen kenhető lesz. Eddig ez vált be legjobban a jobban kiszáradt részekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 9.

fytandi

2020. január 3.

Sajnos az illata sem fogott meg, az állaga egyszerűen szörnyű darabos alig kenhető nagyon zsíros érzetet hagy maga után.
Pár percig mintha hidratálná a kezem, majd fél óra múlva ugyanolyan száraz marad.Nekem nem vált be,nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Fruzsiii

2020. január 3.

Nagyon kiszokott száradni a kezem télen,valami intenzívebb,sűrűbb krémet kerestem,és ráesett a választásom,az első használatnál feltűnt ,hogy rossz döntés volt,bármilyen keveset is viszek fel belőle,képtelen beszívódni a kezembe,és az első kézmosás után,még szárazabb a kezem,tegnap kipróbáltam úgy,hogy egy másik kézkrémmel keverem,hogy ne menjen kárba ,így egy fokkal jobb volt a helyzet,tényleg nem ajánlom senkinek,nálam igazi pénzkidobásnak bizonyult,és nem is volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

tillisilli

2019. december 9.

Egész jó, az állaga furi a sima shea vajhoz képest, de ugyanúgy zsíroz. Illatot nem éreztem, sztem csak a shea vaj sajatsagos szagát semlegesítették.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

Jayf

2019. december 5.

NE vedd meg! Tudom, kívánatosnak néz ki, meg fincsi shea vajas, de totális pénzkidobás! Az állaga elég szörnyű, darabos, nehezen kenhető, de ez valamilyen szinten még megszokható, viszont semmit nem használ a száraz bőrnek. Egy ideig puhának tűnik utána a bőr, de ez néhány óra múlva elmúlik, és ugyanolyan száraz marad. Néhány napig próbálkoztam vele, de feladom. Nehezen lehetne ennél mesterségesebb az összetevőlistája is, amit külön nem értek, mert annyira jellegtelen és kellemesnek sem mondható az illata, hogy tényleg full értelmetlen volt mű illatanyagot belerakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

csillam94

2019. március 17.

Elég nehezen szívódik be a kézfejemen, bár még nem nagyon használtam shea vajat, így nincs összehasonlítási alapom. Mikor vásároltam, nem vettem észre, hogy illatosított, szerintem fölösleges bele a parfüm. Kézre nekem nem vált be a lassú beszívódás miatt, mert mindent összemaszatol, és cserébe olyan nagyon hidratáltnak/puhának sem érzem a kezem a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

rebus1986

2019. március 7.

Nehezen oldódik a seavaj a bőrön, és egy kicsit zsírossá teszi, de az illata nagyon kellemes, és a bőrnek is jó...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin