Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clevergirl, Módosítva: 2019. március 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A shea vaj számos értékes hatóanyagot tartalmaz, amely még az extrán száraz bőrnek is megkönnyebbülést jelent és megújulást hoz: bőrpuhító hatása elősegíti a kirepedezett, igénybe vett bőr gyógyulását.

csillam94

2019. március 17.

Elég nehezen szívódik be a kézfejemen, bár még nem nagyon használtam shea vajat, így nincs összehasonlítási alapom. Mikor vásároltam, nem vettem észre, hogy illatosított, szerintem fölösleges bele a parfüm. Kézre nekem nem vált be a lassú beszívódás miatt, mert mindent összemaszatol, és cserébe olyan nagyon hidratáltnak/puhának sem érzem a kezem a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

rebus1986

2019. március 7.

Nehezen oldódik a seavaj a bőrön, és egy kicsit zsírossá teszi, de az illata nagyon kellemes, és a bőrnek is jó...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Coumarin