Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dinacica144, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2013. május 21.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online

Ásványi alapú.

Ár: 500 Ft , Eladó: Doorikad
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (főleg 3., 4. Ker., Nyugati) vagy posta

Emmeline

2016. április 9.

Nagyon szépek, de olyan macerásak! :( Két árnyalatom van, csudiszupik, de a reggeli sminkes rohanáshoz valahogy sosem ezekért nyúlok, az alkalmi sminkeim előtt pedig rendre elfeledkezem róluk. A két árnyalat (bársony moha, szahara) egészen másképp viselkedik a dobozkában, a zöld teljesen jól, a sárgás kezelhetetlen, nem lehet a kis lyukakon visszaütögetni a tégelybe, ha egyszer kijött, és emiatt borzasztóan porol, ha kibontom. Sajnos valószínűleg meg fogok válni tőlük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

csipita

2016. március 14.

9 színem van. Nem egyforma állagúak, hatásúak. Van a mi mattosabb, van, ami selyemfényű, van, ami csillámos... Szerintem ezzel semmi gond, mivel az üzletben ki lehet próbálni, és a hozzáértő, segítőkész eladók nem hagynak cserben, ha bizonytalan vagy. Amióta megvannak, semmi mást nem használok szememre. Nagyon jól kombinálhatók egymással a színek és hatások. Van, amihez több türelem kell, de nem bánom, mivel miért is várnánk el egy natúr terméktől, hogy első húzásra tökéletesen fedjen, mint egy szntetikus szemhéjfesték. Az ásványi sminkekhez amúgy is több idő kell. Viszont az eredmény tartós. Nekem szinte egész nap tart, ha jól csinálom. Ajánlom mindenkinek, hogy próbálgassa másik ecsettel, alá alapozással, más technikával, mert örömét fogja lelni benne. A sötét árnyalatokkal és nedves tus ecsettel nagyon szép vonalat lehet vele húzni. Én imádom, és szándékozom a merészebb színeket is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

szegfumonika

2015. december 8.

A fahéj és mokka színt rendeltem meg. A fahéj szín világosabb bőrön látványosabb, enyhén mattos eredményt ad. A mokka szín jól építhető, sötétebb hatás is elérhető, én tusvonalként használom a hétköznapokon. Az többi véleményezővel egyetértek,hogy fontos az aláalapozás a tartósság miatt. Összességében megvagyok vele elégedve. Ásványi alapú szemhéjfestékként jó áron beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

tabbycat

2015. december 3.

Gyönyörűek a színek, állaga és tartóssága is rendben. Persze szemhéjalap kell hozzá és egy jó ecset. Jól lehet építeni,satírozni.Nekem beváltak!
És rengeteg szín van belőle, viszont érdemes a boltban kipróbálni némelyiknek teljesen más a színe, mint a honlapon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

fleurdelotus

2015. október 24.

Egyik ismerősöm foglalkozott Yamuna-termékek eladásával, és én tőle rendeltem egyet ebből. Most még csak ez az egy van meg, a ROSE-011.
Gyönyörű színe van, nagyon tartós, a kis dobozka meg - amiben benne van - nagyon cuki! :) Biztosan fogok még belőle beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

2015. október 22.

A sok pozitív véleményen felbátorodva az újonnan nyílt Yamuna boltból 6 ilyen kis tégellyel tértem haza. Ahogy tapasztalom, a,különböző színek különböző minőségűek. A matt Douce, Arany szépia és Fahéj teljesen rendben vannak. Alapra felvive, főleg nedves ecsettel, nagyon szépek és tartósak. A Mámorral nekem vannak gondjaim, potyogós (UD alappal használok mindent, ezeket a porokat pedig MAC Fix+ ba mártott ecsettel vittem fel),és a csillámait is szórja mindenfelé. Ma csak tusnak használtam, mégpedig úgy, hogy sima barna szemceruzát tettem alá, erre jött a Mámor. Szigorúan vékony vonalban. Aztán a mosdóban bosszúsan konstatáltam, hogy a szín ugyan nem, de a csillámok valahogy felmásztak a szemhéjamra. Amiket még vettem, de nem használtam: Hamvas burgundi, Rózsaszín köd (mondjuk őt arcpírnak vettem, annyira megtetszett a színe, és a pirosítók között nem találtam megfelelőt, az eladó szerint meg teljesen ugyanolyan pigment ez is mint a pirosító). Egyelőre összességében ez nekem 4 pont.

UPDATE
Sajnos a hamvas burgundival és a rózsaszín köddel sem vagyok elégedett, mind pigmentáltság, mind tartósság szempontjából hagynak kívánnivalót maguk után. :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 22.

UPDATE

Pöti

2015. augusztus 25.

7 színt vettem. Eddig. Ebből kettőt avattam eddig fel, a Douce és a hamvas burgundi árnyalatokat. Ezzel a kettővel csináltam mélyítővonalas sminket, majd a burgundit MAC Fix+-al kikevertem tusnak és csodás vonalat tudtam vele készíteni. Első használatra szerelem a termék, már most imádom, ezeknél rögtön jött a hűha érzés, ami sajnos az alapozójuknál elmaradt. Most kicsit bajban vagyok, mert még annyi csodaszép árnyalat van a Yamuna oldalán. Szerintem az áruk is jó, 990 Ft-ért 1,5 gramm por szerintem nagyon megéri, a színek nagyon szépek, vannak matt árnyaltok is (pl a Douce nagyon jó kis bőrszín), meg szaténosak. Nem is tudom, hogy eddig miért nem vettem, pedig igazi Yamuna-fan vagyok... <3

Update: azóta próbáltam a Mojito-t és a Mámort. A Mámor igazi szerelem lett, annyira, hogy muszáj voltam megörökíteni (nemsokára látható lesz), a Mojito pedig igazi dögös zöld, amit most különösen szívesen használok, hogy átváltottam vörösre.. :) Szóval, a szerelem töretlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Ildie

2015. július 16.

3 csodás szín boldog tulajdonosa vagyok. Kék (soho-014), lila (amethyst-016) és a zöld (aventurin-006). Szerintem ez a három szín között minőségben, állagban, működésben nincs semmilyen különbség. Alap nélkül meg sem próbáltam őket használni. A sötétkék csillogóssága a satírozáskor kicsit kopik, de ha a smink elkészülte végén teszek fel még egy pöppet, akkor szép lesz. Satírozni őket nagyon jól lehet, igazából ahhoz, hogy élek maradjanak, valamit nagyon rosszul kell csinálni.
Szobában sminkelőknek azért nem biztos, hogy a legjobb, kis bénázás és azért por itt por ott, de fürdőben semmi para. Sokkal könnyebb használni, mint amennyire azt az ember gondolná előtte. Árban szuper, csak nem lehet előre megnézni.
A rendelése/szállítása nálam gyors és egyszerű volt, egy kis bánatom, hogy a kék belső teteje kinyílt, és így most ez macerás kicsit, de szemöldökcsipesszel kioperáltam a tájékoztató papírkát, a lehető legtöbb festéket megmentettem.
Nálam simán 5 csillag. Már bánom, hogy nem rendeltem többet.

Itt tudtok róla képeket nézni:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.

Nálam simán 5 csillag. Már bánom, hogy nem rendeltem többet.

Itt tudtok róla képeket nézni:

meehecske3

2015. március 9.

Első lépés az alapozás. E nélkül nem lesz sz, tartós a végeredmény. Én a Yamuna vanília színű korrektorját használom alapnak. Hétköznapra a fahéj és az arany gyömbér árnyalatokat használom, szép natúr, természetes sminket lehet vele készíteni. Nagyon minimális kell minden színből. A dobozka tetejébe szórok egy keveset, ezt követően viszem fel. Szerintem célszerű alapozás előtt használni, mivel por állagú, így egy picit lepereghet, de az alapozásnál ez eltüntethető. Kifejezetten tetszik az arany szépia árnyalat, a dubai bézs pedig gyönyörű csillámos, alkalmi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 9.

csikosmatyas

2014. december 6.

008as árnyalat van meg, mivel por állagú eleve alappal próbáltam. Gyönyörű szép lett az eredmény! A kis tégely nagyon tetszetős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 6.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.