Yamuna

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dinacica144, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2013. május 21.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online

Ásványi alapú.

Ár: 500 Ft , Eladó: Doorikad
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten (főleg 3., 4. Ker., Nyugati) vagy posta

KrémesenSzépAzÉlet

2014. október 30.

@Bebek, a pigmentekhez mindenképpen kell valami alap, különben nem tudnak megtapadni. Nekem jelenleg 5 árnyalat van és mindegyiket nagyon szeretem, ár érték arányban verhetetlenek. Selymes, puha, jól satírozható és kellően intenzív színek akár szárazon, akár nedves ecsettel eldolgozva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 30.

Bebek

2013. október 28.

2 szín van meg. Az icipici tégely nem igazán jön be, de ez legyen vele a legkisebb probléma. Szépen pigmentált, hétköznapra jó sminket lehet vele készíteni. Szerencsére nem poroz. Sajnos 2-3 óra múlva ez is beül a ráncokba. Alap nélkül használtam, megpróbálom majd alappal is, hátha tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 28.

Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.