Yamuna

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Freesia_Girl, Módosítva: 2016. október 2.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Samponok

Hatóanyagai révén kifejezetten a száraz haj ápolására ajánlott. Intenziv hatása azonnal érezhető.
Értékes hatóanyagainak köszönhetően helyreállitja a haj természetes egyensúlyát, igy az hidratáltabb, selymesebb és fényesebb lesz, a hajtőtől egészen a hajvégekig.

bettina28

2016. december 15.

Finom az illata, szeretem az összes yamuna sampont, tusfürdőt. Kevésbé habzanak mint a legtöbb sampon/tusfürdő de elvégre is ez a lényege az SLS mentességnek. Az illat nem marad meg a hajon/bőrön csak tisztálkodás közben lehet érezni, de ettől függetlenül 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

fomnaba

2015. november 30.

Még csak 3 hete használom, de be kell valljam az elmúlt 3 alkalommal lusta voltam ezzel hajat mosni. Kicsit nehezn habzik fel, és nagyon alaposan meg kell vele mosni a hajat, hogy szép legyen tőle. Nekem a hajam festett (szőkített) és vékony szálú, töredezésre hajlamos, szóval nem tudom, hogy emiatt van-e, de annyira összetapad mosás után a hajam, hogy muszáj fél óráig fenn hagyni egy pakolást. A pakolás után szép a hajam, de kicsit "nyikorog" azért, mikor fésülöm. A sampon illata a tubusban isteni, a hajon so-so.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

gentille

2015. április 3.

Isteni az illata!! Ez az első dolog ami eszembe jut róla, és azt vettem észre, hogy kevésbé zsírosodik tőle a hajam. Tény, hogy nem habzik valami jól, de ez engem annyira nem zavar, az már kicsit jobban, hogy hajmosás után eléggé "sprődnek" érzem tőle a hajam, de ezen egy kis fésülést könnyítő hajspray gyorsan segít, úgyhogy összességében elégedett vagyok vele :) Ja és tényleg fényesebb tőle a hajam.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

Pöti

2015. március 31.

A Beauty kiállításon nem tudtam ellenállni ennek a samponnak, meg úgy eleve a Yamuna standnak, szóval megvettem és még este ki is próbáltam. Az illata csodás. Megvettem hozzá a Karabi dinnyés pakolást is. Nagyon reménykedtem, hogy a pakolás vízzel oldódik, de sajna nem.. :( Samponnal kell kimosni, mint pl. a ricinusos pakolást. De visszatérve a samponra.. Ez nem habzik!!!! Egyáltalán nem.. Emiatt az olaj kimosása szinte reménytelen volt. Háromszor szaladtam neki, de végül feladtam a habzó gondolatokat. Ami pozitívum, hogy a fejbőröm és a hajtövem tiszta lett. Nem irritál, nem vakarózok mint sok másik sampontól. A hajam puha. Egyelőre három csillag, mert a habzás hiánya engem zavar. Majd tartósabb használat után frissítek. A pakolást viszont tuti nem ezzel fogom kimosni... :(

Update: aki ismer, az tudja, hogy igazi Yamuna fan vagyok, de a samponjait nem nekem találták ki. Az én hajamon nem működnek. Pedig annyira akartam szeretni, mert isteni illatuk van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

S.K

2015. március 8.

Abszolút nem habzik, ettől függetlenül jól tisztít. Száradás után száraz érzetű lesz a hajam. Nem viszket tőle a fejbőröm.
Végülis nem rossz sampon, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

Végülis nem rossz sampon, de nem csodaszer.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Propylene Glycol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.