Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   95 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d.bianka.916, Módosítva: 2015. október 28.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Használd a méregtelenítéshez a Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbombát, ha száraz a bőröd! Sója ásványi anyagokkal lát el, miközben salakanyagokat von el, olaja vitaminjaival táplál. Mit vársz még egy olyan készítménytől, ami elfér a markodban?"

Lilium

2019. szeptember 22.

Habár nem színes és nem is csillog tőle a víz, attól még szuper. Az illata rögtön megtetszett, nem olyan erős és émelyítő, de lehet érezni. A vízben pillanatok alatt feloldódott, a tetején lehetett látni az olajos réteget, meg persze érezni is fürdés közben. Ami viszont remek, hogy utána puha lett a bőröm, és nem kellemetlen, olajos érzetű. Az árát nagyon megéri, elsősorban nem a látványért, hanem a hatásért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

javi

2019. január 8.

Kellemes, tiszta illata van. Hagyott egy kis olajos réteget a bőrömön, de beszívódott kb. negyed óra alatt, utána puha lett a bőröm. Látványra semmi extra, nem igazán habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

cseperke

2018. szeptember 4.

Az illata sajnos nem olyan volt, mint csomagoláson keresztül, volt valami furcsa "szaga", és emiatt egy kicsit csalódás volt. (A kókuszosnál is éreztem ezt a fura szagot.)
A Yamuna nem olyan fürdőbombákat készít, amitől óriási habok lesznek a kádban, mert egyáltalán nincs habja, de gondolom azért, mert kevés, és teljesen természetes alapanyagokból készült, ami szuper, ha nem a habokra megy rá az ember.
Valóban hidratál, és puha lesz tőle a bőr, ami nem ragacsos, hanem kellemes érzésként megmarad másnap estig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

kiralykislany

2017. december 4.

Szeretem az illatát, végig megmarad fürdés közben. Ennél azt érzem, hogy hidratál is, nem csak egy olajos réteget hagy a bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 4.

wildrose

2017. december 4.

Isteni illatú, eddig ez tetszett a legjobban a márkától, pedig próbáltam párat. Csodásan puhítja a bőrt, az illata is sokáig érezhető.

Richardka1

2017. október 30.

Ez az első fürdőbomba, amit kipróbáltam barátnőm jóvoltából.
Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és a hatása kitart következő fürdésig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 30.

Ez az első fürdőbomba, amit kipróbáltam barátnőm jóvoltából.
Nagyon puha lesz tőle a bőröm, és a hatása kitart következő fürdésig.

Helene

2017. szeptember 13.

Nagyon finom enyhe szőlős illat lengte be a fürdőszobát. Kellemes volt relaxálni vele. Kiszállva a kádból puha és hidratált volt a bőröm, így nem kellett testápolót használnom.. Nagyon megszerettem és biztos hogy még többször fogok ilyet vásárolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kalmaniki

2017. július 20.

Fantasztikus kis fürdőbomba! Isteni az illata, nagyon jól hidratálja, táplálja a bőrt, ami sokáig puha és illatos lesz. Most a nagy leértékelések során jól bevásároltam a yamuna fürdőbombákból, eddig mindegyik tetszik, amelyiket kipróbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

vnikki99

2017. május 29.

Nagyon jó illata van és nagyon puha lett tőle a bőröm,nagyon elégedett vagyok vele:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

PaNel95

2017. május 25.

Az illata csodálatos! És a hatása is!
Nagyon puha és hidratált lett a bőröm fürdés után. Az illata is érződött még kis ideig. Szinte alig kellett törölköznöm, nagyon gyorsan megszáradtam, és a következő fürdésig kitartott a hatása.
Ez az első fürdőbombám, de azt hiszem többet is ki fogok próbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Az illata csodálatos! És a hatása is!
Ez az első fürdőbombám, de azt hiszem többet is ki fogok próbálni!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil