Yamuna

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Szőlőmagolajos szappanunk kíméletesen tisztít és ápolja a bőrt, egyúttal kellemesen édes, szőlős illatot kölcsönöz neki."

umpalumpa

2020. április 4.

Fantasztikusan tetszik az illata. Szappan-szerető vagyok, örültem neki, mikor kaptam.
Arcmosáshoz és fürdéshez is használom. Kicsit szárít, de nem vészes, jól tisztít. Aztán krémezek. A gyerkőcöt is ezzel fürdetem, nem okoz bajt a bőrén.
Szívesen vennék még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 4.

Szívesen vennék még.

Skatie013

2020. január 3.

Szuper, imádom! Nagyon jó az illata. Általában a tusfürdők illata jobban tetszik nekem, mint a szappanoké, ez a ritka kivételek közé tartozik: végre egy olyan szappan, ami kifejezetten finom illatú! Natúr vonalon kerestem, ez nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

SpinnerCat

2019. december 15.

Imádom ezt az illatot! Nagyon nõies, finom. ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Imádom ezt az illatot! Nagyon nõies, finom. ☺️

Kmetyek

2019. november 10.

Isteni illata van, ami belengi az egész fürdőszobát. Nem szárítja a bőröm ,nem jön ki tőle az ekcémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Klajdi

2019. november 4.

Jó illatú, jól habzik, sokáig elég. Tusfürdő helyett, zuhanyzáshoz és arcmosáshoz használom, nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Dumitutoj

2019. július 25.

Nagyon szeretem ezt az illatot, és ezt a szappant is, ugyanúgy, mint az elődjét.

Mivel igyekszem SLS-mentes termékeket használni, már évek óta nem tusfürdővel, hanem szappannal zuhanyzok. Ez az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil