Yamuna

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Szőlőmagolajos szappanunk kíméletesen tisztít és ápolja a bőrt, egyúttal kellemesen édes, szőlős illatot kölcsönöz neki."

BBla

2024. február 9.

Egyszerűen imádom az illatát. Ajándékba kaptam pár éve, azóta a szerelem. Teljes testre használom. Nem érzek szárító hatást, bár mosakodások után krémezek, testápolózok, így nem is érezhetek ilyet. Biztosan újra fogom venni. Ez a kedvenc Jamuna szappanom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 9.

MsAttitude

2023. december 28.

Első fürdőszappanom. Annyira finom az illata, hogy el is kezdtem túltolni az első pár alkalommal. Azóta visszavettem, de ez 100%, hogy az egyik kedvenc tavaszi-nyári tisztálkodószerem lesz. Csak mostanában álltam át tusfürdőről szappanos fürdésre és ég és föld tisztaságérzetben a különbség. Sajnos a velejárója, hogy eléggé szárít, ezért jobban fogy a testápolóm is. Arcra nem merem kenni, mert hajlamos a jobb oldalon az állkapcsomnál kiaknésodni a bőr, ha valami a legkisebb mértékben is irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 28.

Mmaminti

2023. november 3.

Nagyon kellemes az illata, környezetbarát az összetétele, a csomagolása, sokkal jobb, mint a tusfürdők. Jól tisztít, ápolja a bőrt, szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 3.

Nairam

2023. június 2.

Kedvenc! Nagyon finom az illata! Csak Yamuna szappanokkal fürdünk, mert minőségiek, sokái elég, jól tisztít, és árban is korrekt! Elegem lett a drága tusfürdőkből,amiknek a csomagolása sok műanyag szeméttel jár, az áraik az egekben, és sokszor még tisztítani sem tisztítanak rendesen,megcsömörlöttem a sok édes illattól, ragadós tusfürdőktől. Így átáltam a szappanra, és eddig a yamuna a legjobb. Arcmosáshoz is kellemes,nem csíp,nem irritál,pedig érzékeny az arcbőrőm! A papír csomagolása is környezetbarát! A kókuszos és szőlőmagolajos a kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 2.

Lilla9307

2023. március 24.

Szeretem a szőlő illatát, jól tisztít, nem irritál (arcon sem), de eléggé szárítja a bőröm, így csak 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 24.

pillepocok

2022. április 18.

Egy ideje ezeket a szappanokat használjuk kézmosásra. Szépen habzik, nem ázik szét a tartóban, és az illata is tartós - bár egy idő után engem már zavart. Nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Mantra

2021. november 29.

Kedvencem! Finom az illata, jól és krémesen habosodik, nem szárít, nem hagy kellemetlen réteget a bőrömön. Nem puhul meg, nem esik szét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 29.

solya0629

2021. október 26.

Ez a kedvenc szappanom. Egyszerűen imádom az illatát és hogy nem illan el, hanem sokáig érzem magamon.
Én arclemosásra és tusfürdő helyett, zuhanyzáshoz is használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Katita

2021. augusztus 11.

Kézmosásra használom “csak” amiatt, hogy tartalmaz parfümöt, de nagyon finom az illata, már sokadszor veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Helene

2020. május 10.

Kézmosásnál kissé szárítja a kezet, de fürdésre bevált. Finom illata van és fürdés után kissé selymes, lágy tapintású bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Szőlőmagolaj, mely zsírsavakban gazdag, kiváló bőrpuhító hatású, illatmentes emolliens olaj, ráadásul még erős antioxidáns tulajdonsága is van. A szőlőmagolaj e szerint a kutatás szerint nagyjából 69% linolsavat, 16% olajsavat, 7% palmitinsavat, 4% sztearinsavat, és 0,1% linolénsavat tartalmaz.