Yamuna

Ár:   850 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   110 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dumitutoj, Módosítva: 2019. július 24.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Szőlőmagolajos szappanunk kíméletesen tisztít és ápolja a bőrt, egyúttal kellemesen édes, szőlős illatot kölcsönöz neki."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Mantra

2021. november 29.

Kedvencem! Finom az illata, jól és krémesen habosodik, nem szárít, nem hagy kellemetlen réteget a bőrömön. Nem puhul meg, nem esik szét...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

solya0629

2021. október 26.

Ez a kedvenc szappanom. Egyszerűen imádom az illatát és hogy nem illan el, hanem sokáig érzem magamon.
Én arclemosásra és tusfürdő helyett, zuhanyzáshoz is használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 26.

Katita

2021. augusztus 11.

Kézmosásra használom “csak” amiatt, hogy tartalmaz parfümöt, de nagyon finom az illata, már sokadszor veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 11.

Helene

2020. május 10.

Kézmosásnál kissé szárítja a kezet, de fürdésre bevált. Finom illata van és fürdés után kissé selymes, lágy tapintású bőrt eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 10.

Andrea456

2020. április 29.

Az első néhány használat után viszkettem tőle, ezért lefokoztam egy napra kézmosáshoz, majd félretettem. Végül úgy egy hónapja ismét ezt hazsnáltam zuhanyzáshoz, kb. három-négy este megint visszatért a viszketés, de utána elmúlt. Egy kicsit szárít, de testápolózok utána, így nem olyan vészes. Az illata tényleg nagyon jó, ráadásul sokáig elég mindennapos használat mellett is (kb. 2,5 hónap).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

umpalumpa

2020. április 4.

Fantasztikusan tetszik az illata. Szappan-szerető vagyok, örültem neki, mikor kaptam.
Arcmosáshoz és fürdéshez is használom. Kicsit szárít, de nem vészes, jól tisztít. Aztán krémezek. A gyerkőcöt is ezzel fürdetem, nem okoz bajt a bőrén.
Szívesen vennék még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 4.

Szívesen vennék még.

Skatie013

2020. január 3.

Szuper, imádom! Nagyon jó az illata. Általában a tusfürdők illata jobban tetszik nekem, mint a szappanoké, ez a ritka kivételek közé tartozik: végre egy olyan szappan, ami kifejezetten finom illatú! Natúr vonalon kerestem, ez nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

SpinnerCat

2019. december 15.

Imádom ezt az illatot! Nagyon nõies, finom. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Imádom ezt az illatot! Nagyon nõies, finom. ☺️

Kmetyek

2019. november 10.

Isteni illata van, ami belengi az egész fürdőszobát. Nem szárítja a bőröm ,nem jön ki tőle az ekcémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Klajdi

2019. november 4.

Jó illatú, jól habzik, sokáig elég. Tusfürdő helyett, zuhanyzáshoz és arcmosáshoz használom, nagy kedvenc lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil