Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml

Energizáló és felemelő citrusos-virágos illat.

Fejjegyek: bergamott, citrom, mandarin, frézia, ciprus, levendula

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, gyömbér, bors

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, tömjén, borostyán

Destinyh

2019. június 12.

Végre egy parfüm amit ebben a nagy melegben el tudok viselni. Az édes gyümölcsös parfümöktől ilyen időben rosszul vagyok. De ez kellemes citrusos illat, én a fréziát nem érzem benne. Egyszerű friss illat, nincs túl bonyolítva. Annyira ismerős volt valahonnan ...aztán egyszer csak beugrott, hogy mire emlékeztet, a DKNY Women Energizing parfümre. Ami szintén megvan, egy időben sokáig használtam, de végül nem tetszett. Abban volt valami ami nagyon zavart, így azt félre raktam. De most hogy megszagoltam van hasonlóság köztük.:D Lehet hogy csak én érzem a hasonlóságot. Mindenesetre ez lesz a kedvenc nyári parfümöm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Freesia

2019. február 28.

Én nagyon szeretem, kellemes citrusos szappan vagy inkább samponillat, bár aki mániákus fréziás parfüm-kereső, mint amilyen én is vagyok, csalódhat benne. Na jó, talán egy icipici fréziát is kevertek hozzá, de nem ez az uralkodó illatjegy. A Clean edt-jéhez (nem az edp, az teljesen más illat) tudnám hasonlítani, ha valaki ismeri. Egy próbát megér annak, aki szereti a komfortos, munkahelybarát tisztaságillatokat, mert ár-érték arányban szerintem nagyon jó, kellemes viselet egy szép, tavaszi napon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

googles

2018. augusztus 28.

Jegyek alapjan jo lehetne. Teszteltem es sajnos egy kellemes semmi nulla illatot ereztem egy par masodpercig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 28.