Yardley

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: necra, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Illatjegyek: gyöngyvirág, zöld jegyek, jázmin, gardénia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

CeCeDrake

2016. október 21.

Senkinek nem ajánlom, még a gyöngyvirág fanatikusoknak sem! Olyan rossz, hogy wc illatosítónak sem tudtam elhasználni, ahhoz is büdös... Vallatni lehet vele, de más haszna nem nagyon van. Rémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

necra

2016. március 31.

Miért miért miért? Ott álltam és arra gondoltam, hogy egy isteni parfümre gyűjtök, de miért is ne vehetném meg ezt a dezodort. Egy kolléganőm pompázik gyöngyvirág illatban és isteni. Bár az Dior :) Meg sem szagoltam, mert a Yardley levendulája annyira szép illat. Otthon aztán jött a fekete leves. Te jó ég!!! Megint vettem egy iszonyú drága WC illatosítót. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 31.