Yardley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kristinakroes

2017. december 16.

Parfümökből én a két végletet szeretem: egy parfüm vagy legyen illatkompozíció, ezer féle hanggal, szépen egymás után megszólalva vagy legyen egy virágnak a tiszta, természetes illata mindenféle csavar nélkül, végtelenegyszerűen. Számomra a Yardley, ezt a második kategóriát képviseli. A legtöbb illatuk szeretem. Igazi tavaszi virágos rét illata. Szeretem, hogy az üvegcséből szaglászva nem művirágillat fogad. Olyan, természetes virágillatuk van, mintha én hajolnék le a virághoz, hogy megszagoljam. Olyan tipikus Clean illatok, csak olcsóbban. A narancsvirág amúgy is a kedvenc virágillatom, így az Orange Blossom is nagy kedvenc számomra tavasszal. Sajnos nem a legjobb a tartósságuk, de én ezt is a könnyedségükhöz sorolom és nem róvom fel hibaként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Myrtle

2016. február 18.

Szívesen kipróbálnám, mert nagyon bejönnek a Yardley illatok, de sajnos nem találom drogériában. Ha valakinek van elfekvőben, csere vagy némi kp. fejében lennék az új gazdája. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.