yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Panu

2020. május 22.

A szaga tényleg rossz, de kibírható szerintem. Én bolond felvittem az egész államra, mert ott több pattanásom szokott lenni. 3 nap múlva annyira kiszáradt a bőröm tőle, hogy nem tudtam sminkelni sem. Elkezdett hámlani, borzalmas volt, pár nap krémezés után jött helyre. Szóval kizárólag csak a pattanásokra ajánlom közvetlenül felvinni. És hogy azokkal mit tesz? Hát nagyon sok mindent biztosan nem. Legalábbis az én esetemben. A bőrömet kiszárította, de érdekes módon a pattanásokat nem tünteti el gyorsan. Talán egy picit meggyorsítja a folyamatot, de nem egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

makeupqueen1

2020. május 21.

En szeretem ezt a termeket. Nem jo a szaga, es durvan szarit, de hidrataloval egyutt hasznalva velem csodákat tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

liliom128

2020. május 16.

Fontos, hogy ez nem megelőz, hanem meglévő pattanást segít eltüntetni! Nekem nagyon bevált, ha látom, hogy pattanásom lesz, vattakorongra rakom és bekenem vele, másnapra kisebb lesz a pattanás. A szaga nagyon kellemetlen, de két perc után már nem érződik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

baloghanna

Korcsoport: < 18
2020. május 14.

Már mindent kipróbáltam piros bőr és pattanások ellen, de semmi nem működött igazán. Ezt megláttam és úgy voltam vele, hogy egy próbát megér ráadásul az ára is kedvező. Első használatánál nem láttam változást, de tovább használtam a két szemöldököm közti szemméretű pattanásra. Pár nap múlva semmi nem látszott már belőle pedig nagy, piros és gyulladt volt. Az egyetlen hátránya, hogy szárít és kell mellé hidratálókrémet is használni.
5/5

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 14.

5/5

laczeva

2020. április 15.

Nem vált be. Büdös és haszontalan. Kidobott pénz az ablakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Nem vált be. Büdös és haszontalan. Kidobott pénz az ablakon.

Witchvortex

2020. március 15.

Vattakoronggal áttörlöm vele az arcomat és ezután egyből használom a hidratáló krémemet. Így nem szárít annyira, viszont a gyulladást lehúzza.
Elég erős szaga van, így én csak itthon merem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 15.

Elég erős szaga van, így én csak itthon merem használni.

farkasszandra

2020. február 8.

Nem megelőz, hanem a kialakult pattikat tünteti el pikkpakk! Nekem ez épp elég! Imádom! Este ecsetelek vele, reggel pedig egy nagy hidratálás. Hidratálás nélkül a Szahara sivatagánál is szárazabb bőrt kapnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 8.

ramy1014

2020. január 7.

Most, hogy 3 hónapja használom, úgy érzem eljött az ideje, hogy leírjam róla a véleményem.
Mikor megvettem nagyon izgatott voltam, és már alig vártam, hogy kipróbáljam.Eléggé pattanásos a bőröm T vonalban, és tudom, hogy ez az a változata, amit kifejezetten csak a pattanásra érdemes tenni, de én végig úgy használtam mint a zöld-fehéret (tehát napi 1x vattakoronggal végigtöröltem vele az arcom).
Én pár nap alatt éreztem változást, bár nem tartom csodaszernek, de nekem remek társam volt eddig a hétköznapokban.Amióta használom, nem találkoztam az arcomon nagy, gyulladt pattanással, a pirosságot hamar lehúzta, sokkal gyorsabban gyógyult, és száradt le a patti.Én megvagyok vele elégedve.
Update: Igazából semmit sem javított a bőröm állapotán, rosszabb sem lett, de látványos javulást sem tapasztaltam.Igaz, a kialakult pattanások gyógyulását minimálisan felgyorsította, de én sokkal többre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 7.

Kuro

2019. szeptember 19.

én közvetlenül a pattanásos területre pacskolgatom fel, sokkal hamarabb elmúlnak a helyi pattanások. igaz, hogy nagyon szárít, de hidratálóval lehet orvosolni. nekem a szaga sem annyira büdös, mint ahogy előttem írták, teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Már 1 éve használom. A gyulladt pattanásokat 1-2 nap alatt lehúzza, negatívum, hogy nagyon szárít, de ezt hidratálóval lehet orvosolni. Nem mondom, hogy megszünteti a pattanásokat, de látványosan kevesebb van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Tartósítószerek: Methenamine

Sárgásbarna, alkoholos folyadék, aminek fertőtlenítő hatása van, így véd a fertőzések ellen. Nem szabványos INCI név.