yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Kuro

2019. szeptember 19.

én közvetlenül a pattanásos területre pacskolgatom fel, sokkal hamarabb elmúlnak a helyi pattanások. igaz, hogy nagyon szárít, de hidratálóval lehet orvosolni. nekem a szaga sem annyira büdös, mint ahogy előttem írták, teljesen meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Már 1 éve használom. A gyulladt pattanásokat 1-2 nap alatt lehúzza, negatívum, hogy nagyon szárít, de ezt hidratálóval lehet orvosolni. Nem mondom, hogy megszünteti a pattanásokat, de látványosan kevesebb van.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Régebben használtam az arcomra, mikor megjelent 1-2 patti, hogy hamarabb elmúljon. Annyira nem szerettem de elhasználtam. Mintha nem használt volna túl sokat de a semminél többet ért és viszonylag nálam sokáig tartott. Egy másik termék, a VerMix sokkal jobban bevált és az illata is tetszett, furcsamód.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

JuliannaS

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 16.

Nálam négy csillag. Az elején én is csak a pattanásokra pöttyintettem, de annyira nem használt, majd, miután az egész arcomon elkezdtem használni már láttam a hatását. Nem volt valami nagy durranás, de azért használt. A szagát természetesen én is észrevettem, de nem tartottam zavarónak. Talán még egyszer újraveszem, de jelenleg nekem a Vermix jobban használ

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

ramy1014

2019. július 10.

Most, hogy 3 hónapja használom, úgy érzem eljött az ideje, hogy leírjam róla a véleményem.
Mikor megvettem nagyon izgatott voltam, és már alig vártam, hogy kipróbáljam.Eléggé pattanásos a bőröm T vonalban, és tudom, hogy ez az a változata, amit kifejezetten csak a pattanásra érdemes tenni, de én végig úgy használtam mint a zöld-fehéret (tehát napi 1x vattakoronggal végigtöröltem vele az arcom).
Én pár nap alatt éreztem változást, bár nem tartom csodaszernek, de nekem remek társam volt eddig a hétköznapokban.Amióta használom, nem találkoztam az arcomon nagy, gyulladt pattanással, a pirosságot hamar lehúzta, sokkal gyorsabban gyógyult, és száradt le a patti.Én megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

lillabilla

2019. június 16.

A gyulladást lehúzza, de sajnos ezt a kíméletlen szárítással teszi. Csak a hátamra mertem felkenni az arcomon nem próbálkoznék vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Bonika12

2019. június 6.

Nagyon szárít, de a pattanásaimat nem igazán múlasztotta el. Nem szag/illat alapján szoktam megítélni egy terméket, de ennek elég büdös szaga van, ami szerencsére gyorsan elillan. :D Itteni ajánlások miatt vettem meg, de nekem sajnos nem igazan vált be. Próbáltam csak a problémás, pattanásos helyekre fülpiszkálóval felvninni, de úgyis nagyon szárított, utána nem győztem hidratálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

mitsux

2019. május 26.

Nekem abszolut csodaszer. 3 nap alatt, napi 2 hasznalat mellett eltuntette a mely, piros pattanasaimat (nem arcrol, kicsit kenyesebb teruletrol), amikkel mar hosszu evek ota kuzdottem. Nem vattakoronggal hasznaltam, hanem siman csak a kezemben osszedorsolve jo alaposan bekentem az erintett teruletet. Meglepoen en nem tapasztaltam kulonosebb szarito hatast, de azert a biztonsag kedveert hidrataltam, miutan beszivodott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Madilyn

2019. május 24.

Nagyon bevált. Tényleg szárít és ezért csak este kenem föl a fejemre, de reggelre ami pirosság volt az el is tűnik.
Egyetlen baj az csak a pici kiszerelése. Nagyon hamar elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Egyetlen baj az csak a pici kiszerelése. Nagyon hamar elfogy.

Sz1234

2019. május 20.

A sárga-kék csomagolásút próbáltam. Nekem bevált. Igazi csodaszer! 😍 Bár kicsit kiszárította a bőröm, de azt gyorsan korrigálni lehetett egy Helia D Aquaboom krémmel. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Tartósítószerek: Methenamine

Sárgásbarna, alkoholos folyadék, aminek fertőtlenítő hatása van, így véd a fertőzések ellen. Nem szabványos INCI név.