yes.pharma

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: KremesDi, az összetevőket feltöltötte: pankalino, Módosítva: 2019. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

TERMÉKLEÍRÁS:

A hír igaz, az AKNESOL  eredeti receptúrával, de megújult  külsővel , fiatalos lendülettel  visszatért!

Generációk óta  jól ismert, bevált  AKNESOL  márkaneve  egyet jelent a pattanások megszüntetésével.

A vidám könnyed külső azonban erős, hatékony belsőt rejt!

Az AKNESOL gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény, melynek hatását szakirodalmi adatok igazolják!

Hatóanyagok 1 ml készítményben:

1. 150 mg Meténamin: antibakteriális hatású, megszünteti a gyulladt pattanásokat.
  2. 7,5 mg szumátrai benzoé tinktúra: fertőtlenítő hatású, véd a tovább fertőződés ellen.

Csinsta

2021. április 21.

Ha előbb kezdem el a tudatos bőrápolást, biztosan nem veszem meg. Az igaz, hogy a pattanások kezelésében segít, de iszonyatosan szárítja a bőrt, ami hosszútávon nagyon káros. Hiába szünteti meg a pattanásokat, ha közben tönkreteszi a bőrt :(
Egy dobozzal elhasználtam, de soha többet nem fogom újravenni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 21.

Egy dobozzal elhasználtam, de soha többet nem fogom újravenni

annacska99

2021. március 19.

Bár okosabb lettem volna korábban, mikor ezt megvettem. Ha így lett volna meg se veszem. Azt gondolom az INCI mindent elárul :D Csak szárít semmi mást nem csinál, az pedig nem túl hasznos mint tudhatjuk. Emellett még büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

hgds_lilla

2021. március 9.

Többször újra vásároltam már ezt a terméket. Nekem eddig mindig bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Többször újra vásároltam már ezt a terméket. Nekem eddig mindig bevált :)

muckó

2021. március 8.

Örök hálával tartozom ennek a terméknek, mert kb. 14 évvel ezelőtt csak ez segített megszabadulni az arcomon egyre terjedő pattanásoktól. Utána soha többé nem jöttek elő olyan durva mértékben és végre normalizálódott a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Emma23

2021. március 2.

Nagyon ritkán használom így nekem nagyon sokáig elég. Pár használat után eltűnnek a gyulladt pattanások. Csak a pattanásokra használom. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 2.

pont

2021. március 1.

még tinikoromban próbálkoztam vele, amikor fogalmam se volt a tudatos arcápolásról és válogatás nélkül mindent magamra kentem, amire rá volt írva, hogy 'pattanások ellen' (mentségemre szóljon, akkoriban bőven nem volt ilyen jó a kínálat sem, mint most). a szaga a mai napig kísért, de azon kívül, hogy szétszárította az arcom, semmit nem csinált - amin nincs mit csodálkozni, tekintve, hogy tele van nyomva alkohollal, ami itt valahogy kimaradt az összetevőlistábóll, de pl. a dm honlapján a termékösszetvőknél egyértelműen ottvan.

számomra megdöbbentő, hogy ez a termék a mai napig létezik és emberek megveszik, mert szerintem szörnyű, és az extrém szétszárítás sosem lesz hosszútávon megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 1.

RBea

2021. március 1.

Véletlenül bukkantam rá, 40 évesen, és bevált. Zsíros arcbőrömet szárítja (ez pozitív, jó érzés, nem túl durván szárítja), tisztítja, pattanások száma jelentősen csökkent, ami kialakul, az is kisebb. Nem minden nap használom, és főleg este. Ujjaimra cseppentve viszem az arcomra. Kissé kénes jellegű szaga van, de hamar elillan, engem nem zavar. Kár, hogy nem előbb botlottam belé. Bár ha jól látom, elsősorban az én korosztályomnak válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

vassviktoria

2021. február 26.

A pattanások ellen nagy hatóerőt nem tapasztaltam, ellenben nagyon durván szárít. Miután elkezdtem használni azt tapasztaltam, hogy az ujjaim amivel a vattát fogtam elképesztően kiszáradtak. Konkrétan pár perc alatt olyan durván gyűröttek lettek, mintha fél órát ültem volna a kádban. Mosogatás, fürdés nagyon rossz volt így. Miután abbahagytam, ez teljesen elmúlt. Mostmár csak nagyon ritkán használom ha csúnya akne van az arcomon, és az üveg száját érintem az arcomhoz, úgy kenem hogy az ujjaimmal ne kelljen hozzáérnem. A szaga szörnyű, mint a pisi. Szerintem sokkal jobb és kellemesebb termékek is vannak pattanásra. Nálam az azelain kenterbe verte ezt az oldatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

fromprincesspark28

2021. február 7.

Egy éve próbáltam ki, mert mindenhol azt hallottam hogy hú de jó és eltűnteti a pattikat. Hát nem :). Csak szárítja az arcot, másra nem alkalmas, ráadásul büdös is. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 7.

lillina24

2021. január 7.

Már régebben használtam, mert mára már rá jöttem, hogy nem jó. Tini koromban még próbáltam a pattanásokat eltüntetni, bármivel amibe bele botlok, de ugyebár ezzel nem sikerült. Vattával vittem fel az arcomra és azok az ujjaim amik hozzá értek a vattához, teljesen kiszáradtak, berepedeztek és volt hogy ki is sebesedtek. Ha a kezemen lévő vastagabb bőrrel ezt teszi, akkor nyilván nem ajánlom senkinek hogy ezt valaha is az arcára kenje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Tartósítószerek: Methenamine

Sárgásbarna, alkoholos folyadék, aminek fertőtlenítő hatása van, így véd a fertőzések ellen. Nem szabványos INCI név.