Yes To

Ár:   €8.39   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Skye, Módosítva: 2017. november 22.

Ár:   €8.39
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nyugtató micellás arclemosó víz ubokakivonattal. Nem szükséges lemosni.

Uglyduck

2019. június 22.

Imádom ezt a termékcsaládot, nem is értem, eddig miért nem véleményeztem. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, egyszerűen szeretem ezt a friss, üde uborka-illatot. Két kedvencem, amiket évek óta időről-időre újraveszek, a géles arclemosó (daily gel cleanser - de azt itt nem találom), illetve ez a micellás víz, amit lehet kapni "fordított pumpás", ill. utazó kiszerelésben is. A leírással ellentétben én lemosom (minden micellás vizet lemosok), mert két lépcsőben tisztítok, de a (nem vízálló) sminket szépen leszedi.
Alapvetően semmi különlegeset nem tud egyik termék sem (de nem is várok tőle különlegeset), "csak" becsülettel teszik a dolgukat. Nagyon kellemes, üdítő a használatuk és nálam régi nagy kedvencek. A Müllerben viszont szerintem nem lehet kapni, én külföldről hozom / rendelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Niacinamide