Yodeyma

Ár:   6775   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: moldvaieva, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   6775
Kiszerelés:   100ml
Bőrtípus:   Normál

A fekete ribiszke édes, karizmatikus illata és a vanília határozott jellege, saját személyiséget ad a parfümnek már az első pillanattól kezdve.

Kriszta82

2020. október 19.

Sokáig elutasítottam az eredeti illatot, mert éreztem valakin és nagyon nem tetszett (sosem szagoltam meg csak a parfümöt). Aztán nemrég lett belőle egy mintám, ami nagyon tetszett, meg is lepődtem, mert abszolút nem erre emlékeztem. A yodeyma teljesen hozza az eredeti illatot, és mivel még csak teszüzemen fut nálam, ezért inkább ezt a 15 ml-s verziót vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Bonnieoo7

2020. augusztus 7.

Remek dupe, ez nem vitás! Maga mögé utasít sok más eredeti parfümöt is nálam. Késő ősszel, télen, kora tavasszal használom, aztán váltok a Rose változatra, hogy aztán újra visszatérjek hozzá. Persze kalandozó típus vagyok illat szempontból, de mindig rá kell jönnöm, hogy ezek ketten a top 5 tagjai! Van még 1 L' berlue változat (ajándék volt, de én választottam), ám mégsem érzem magamon olyan intenzíven. Viszont a 2 Adriana bejövős, marad a készletemben! Sokáig érzem magamon és dicséretet is kapok rájuk! 😍🎀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

beucika

2020. július 26.

Nagyon szeretem a yodeyma parfümöket.
Elég tartós illat és szinte megegyezik az eredetivel az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Nagyon szeretem a yodeyma parfümöket.
Elég tartós illat és szinte megegyezik az eredetivel az illata.

Wikike79

2020. június 19.

Azt a mindenit, szuper illat és brutál tartós!!!
Csak 15 ml-s vátozatban van meg, de biztosan beszerzem a nagyot is.
😁😁😁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Azt a mindenit, szuper illat és brutál tartós!!!
Csak 15 ml-s vátozatban van meg, de biztosan beszerzem a nagyot is.
😁😁😁

Mantra

2020. március 14.

Az eredetijét korábban használtam, de nem igazán az illatom. Most kolléganőm megbízásából vettem meg ezt és azt kell mondjam, hogy hűha ez szinte ugyanaz, mint a Sì. 6 óra után kezdett bőrközelivé válni. Szerintem nagyon jó utánzat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Regi88

2020. március 4.

Rendeltem mintát, illatra nem vagyok vele kibékülve / valószínű az eredetivel sem lennék/, dehát ízlések és...
Viszont, nagyon tartós / eddig minden yodeyma parfiról el tudnám ezt mondani/.
A tartóssága és a többiek által leírt hasonlóság miatt kap 4 csillagot.

Visszatértem...
Megérdemli a 4 csillagot simán, mert pár órára a fújás után vmi kellemes illa lesz!
Tartós, nagyon tartós!
Az első pár órát meg csak kibírom vhogyan...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Viszont, nagyon tartós / eddig minden yodeyma parfiról el tudnám ezt mondani/.
A tartóssága és a többiek által leírt hasonlóság miatt kap 4 csillagot.

Visszatértem...
Tartós, nagyon tartós!
Az első pár órát meg csak kibírom vhogyan...

csejteidori

2020. január 15.

több yodeyma parfümöt is használtam màr. Mind illatban, mind tartóssàgban nagyon elègedett voltam velük ès ezalól ez sem kivètel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Mumus30

2019. március 10.

Armani Sí egy az egyben. Nekem nincs rá hasonlóságban panaszom, ezt jól eltalálta a Yodeyma. Nekem a kis kiszerelés van meg belőle. Kb. 2 óra hossza nálam a tartóssága, ezért 4 csillag csak sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

Jeanette88

2019. január 21.

A kis kiszerelésben van meg. Hihetetlen tartós, és kellemes illat a számomra. :) Ajándékba kaptam mindenképp elhasználom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

betty23

2018. augusztus 14.

Én ezt csak magamra fújtam tesztelésként, de eszeveszettem próbáltam lemosni magamról, mert konkrétan borzasztó erős MÉZ illata van. Lehet velem van a baj, de rajtam nagyon zavaró. Csak azért jár 2*, mert tartós. :D Az eredetit nem szagoltam még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.