Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. július 24.

Fejillat: bergamott

Szívillat: rózsa

Alapillat: fehér pézsma

Yodeyma Cheante kép/50 ml
Ár: 3.900 Ft+ptk. , Eladó: abodri
Állapot: Kép/50 ml, Helyszín: --, fizetés: Személyes vagy posta, foxi

riatai

2020. szeptember 9.

A Mademoiselle szerelmeseként ki kellett próbáljam a cheantét. Hmmmm.... elég jó. A fejillat nagyon ott van, persze a bergamott / mandarin becsapja ám az otrrrromat. De a leszáradásuk más... A Mademoiselle-ben érzem a pacsulit és a rózsát. A cheante végig adja a mandarint. (a yodeyma honlapján az összetevők között mandarin, bergamott, rózsa, fehér pézsma és pacsuli szerepel ) Ettől függetlenül jó! Én a kettőt egymás mellé fújtam, úgy teszteltem. Nyilván nem tökéletes, de elég nagy a hasonlóság. Dupe-okban a yodeyma a legjobb. Négy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Bonnieoo7

2020. augusztus 5.

Ilyenem is van, a néhány Yodeyma illatom közül számomra a leggyengébb. Finom szappanos, lágy szillázsú kis parfüm. Biztosan közrejátszik az is, hogy nem szeretem a Chanelt, mint ihlető illatot. A replika ugyan kellemes, de nem érzem tartósnak a többivel ellentétben - noha bergamott is van benne, ami általában férfi illatokban van jelen, s azok tartósabbak általában. Viszont akinek ajándékba adtunk ilyet 2 éve karácsonyra - úgy tűnik tetszett.🎄😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Kremcica

2020. július 30.

A bőrömön tartós és az CM-re nagyon hasonló illat. Talán a Chanelekre jellemző elegancia hiányzik belőle, de hogy ezt valaki észrevegye nagyon kell ismerni az eredetit. Első szaglásra kicsit poros, kifújáskor betonerős bergamottos illat majd megszelídül és kellemes púderes-virágos-édeskés illattá válik a bőrömön. Ha nincs keret az eredetire ez jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Wikike79

2020. június 19.

Szuper tartós és mennyei illat, a citrusossága miatt igazi nyári kedvenc.
Yodeyma illatok közül ő áll az első helyen a szívemben. 😁😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Szuper tartós és mennyei illat, a citrusossága miatt igazi nyári kedvenc.
Yodeyma illatok közül ő áll az első helyen a szívemben. 😁😍

Luller

2020. március 14.

Kap 4 csillagot, mert hasonlít a CMre. Személyes véleményem, hogy amióta bejött az Intense, az lett a favoritom. Arra nem tud hasonlítani, csak a nagyon alap jegyeiben, de az is kicsit eltér az anyaillattól. Összességében hozza azt, amilyen "jelleget" akartak hozni vele. Tartóssága közepes, de arra jó, amire kell. Jönni-menni. Az eredetivel nem hasonlítgatom, inkább azt mondom, amit a gyártó is, hogy csak "jellegű". A Mugler Alien jellgű illatuk, az Iris ennél jóval erősebbre sikerült, így eddig nálam az viszi a prímet (és a CelebrityWoman a LaVieEstBelle jellegű illattal). 😊 De 4csillag mindenképp, mert azért ez is tényleg jól sikerült. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Frufru3

2019. december 11.

Ez a verzió már kifejezetten emlékeztet az eredetire,ami az ismerősömnek megvan,és rajta ilyen aromát szoktam érezni.
Annyira finom illat,én ennél jobbat még nem találtam! Mestermű.
Nőiesen édeskés,fantasztikus,ahogy körüllengi az embert ez a kifinomult aromavilág.
A La Rive és a Lidl Suddenly verzió teásabb,a leszáradása savanykásabb,néha zavar és kicsit szúrósnak érzem,ennek édeskésebb,puhább a lecsengése.
10*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Annyira finom illat,én ennél jobbat még nem találtam! Mestermű.
10*

Niki0215

2019. augusztus 26.

Nagyon tartós, és nagyon jó másolata az eredetijének....újra vevős, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Nagyon tartós, és nagyon jó másolata az eredetijének....újra vevős, szeretem :)

Zanzara

2019. június 19.

Ismerem az eredeti illatot, meg volt nekem anno. Nagyon jól sikerült másolata, szívesen és gyakran viselem magamon. Az illúzió élmény bámulatos :-) Bátran ajánlom. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Jule

2019. március 26.

Nem ismerem az eredeti illatot, talán én vagyok az egyetlen. Őt ajándékba kaptam, és nagyon szeretem.Előszőr kicsit sok volt első fújásra, de nagyon hamar megkedveltem.Én a finom fás pacsulis összhangot érzem ki belőle a leginkább.A tartóssága teljesen rendben van,jól érzem magam ha velem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Sosofel

2019. március 12.

Az illat nagyon jó, de rajtam nem tartós. Ezért a 4 csillag,amúgy szerintem tökéletes másolata a CM-nek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.