Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. július 24.

Fejillat: bergamott

Szívillat: rózsa

Alapillat: fehér pézsma

Linett21

2021. április 10.

Nekem abszolút bevált, mint Coco Mademoiselle-klón, nagyon ajánlom! Sőt, ha a CM-klónokról van szó, megkockáztatom, hogy ez a brand hozza eddig a leghűebben, legkorrektebben az eredetit (próbáltam mostanság több alternatíváját).
Mind az illat maga, mind a tartóssága számomra tökéletesen hozza a CM-érzést; bőrön rajtam simán kibír egy munkanapot; de hajon és ruhán a következő mosásig is kitart. Mindezt a töredék tördekének árán.
A töménysége is rendben, reggel 3-4 fújás a munkanap végéig szól.
A bőröm ráadásul sok parfümöt nem bír, könnyen irritálható; de ennél még ilyen problémám sem volt.
A 15 ml-es kiszerelése ráadásul igen praktikus, bármely női táskában kényelmesen elfér, ha mégis után akarsz fújni.
A brandről talán még annyit, hogy eddig mindig valóban 2 munkanap alatt megérkezett a rendelésem, soha nem volt probléma, nagyon korrekt ez a része is. (Nem disztribútortól, hanem közvetlen a yodeyma-tól, on-line rendelek.)
Nagyon pozitívan csalódtam, nagyon sok csillag :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 10.

A töménysége is rendben, reggel 3-4 fújás a munkanap végéig szól.
Nagyon pozitívan csalódtam, nagyon sok csillag :-)

AnitaUrgyan

2021. március 21.

Nem bírtam ki, egy ötvenest vettem. Hozza az eredeti érzést, tartós. Újra fogom venni, az árak elszabadulása után az eredeti nem opció. Azok után, hogy ez milyen szép és tartós rajtam, körbelengős, ezt éri meg megvenni. Egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Bonnieoo7

2021. február 9.

2020.08.05. Ilyenem is van, a néhány Yodeyma illatom közül számomra a leggyengébb. Finom szappanos, lágy szillázsú kis parfüm. Biztosan közrejátszik az is, hogy nem szeretem a Chanelt, mint ihlető illatot. A replika ugyan kellemes, de nem érzem tartósnak a többivel ellentétben - noha bergamott is van benne, ami általában férfi illatokban van jelen, s azok tartósabbak általában. Viszont akinek ajándékba adtunk ilyet 2 éve karácsonyra - úgy tűnik tetszett.🎄

2021.02.09. Nos ismét szórakozott voltam, mert összekevertem a jellemzést a L'eau berlue-val. Annyi viszont igaz, hogy többek között a Cheante verziót is karácsonyi ajándékba adtuk és nagyon érdekes reakció volt, mert még grátisz utókarácsonyi ajándékot is küldött a hölgy, aki kapta. Ebből arra következtettünk, hogy valószínűleg nagyon bejövősek voltak. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

riatai

2020. november 9.

A Mademoiselle szerelmeseként ki kellett próbáljam a cheantét. Hmmmm.... elég jó. A fejillat nagyon ott van, persze a bergamott / mandarin becsapja ám az orromat. De a leszáradásuk más... A Mademoiselle-ben érzem a pacsulit és a rózsát. A cheante végig adja a mandarint. (a yodeyma honlapján az összetevők között mandarin, bergamott, rózsa, fehér pézsma és pacsuli szerepel ) Ettől függetlenül jó! Én a kettőt egymás mellé fújtam, úgy teszteltem. Nyilván nem tökéletes, de elég nagy a hasonlóság. Dupe-okban a yodeyma a legjobb. Négy csillagot kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 9.

Kriszta82

2020. október 19.

Nagyon jó utánzat. Első fújásra kicsit megrémített, de nagyon hamar kitisztul az illat és hozza az eredetit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 19.

Kremcica

2020. július 30.

A bőrömön tartós és az CM-re nagyon hasonló illat. Talán a Chanelekre jellemző elegancia hiányzik belőle, de hogy ezt valaki észrevegye nagyon kell ismerni az eredetit. Első szaglásra kicsit poros, kifújáskor betonerős bergamottos illat majd megszelídül és kellemes púderes-virágos-édeskés illattá válik a bőrömön. Ha nincs keret az eredetire ez jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Wikike79

2020. június 19.

Szuper tartós és mennyei illat, a citrusossága miatt igazi nyári kedvenc.
Yodeyma illatok közül ő áll az első helyen a szívemben. 😁😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Szuper tartós és mennyei illat, a citrusossága miatt igazi nyári kedvenc.
Yodeyma illatok közül ő áll az első helyen a szívemben. 😁😍

Luller

2020. március 14.

Kap 4 csillagot, mert hasonlít a CMre. Személyes véleményem, hogy amióta bejött az Intense, az lett a favoritom. Arra nem tud hasonlítani, csak a nagyon alap jegyeiben, de az is kicsit eltér az anyaillattól. Összességében hozza azt, amilyen "jelleget" akartak hozni vele. Tartóssága közepes, de arra jó, amire kell. Jönni-menni. Az eredetivel nem hasonlítgatom, inkább azt mondom, amit a gyártó is, hogy csak "jellegű". A Mugler Alien jellgű illatuk, az Iris ennél jóval erősebbre sikerült, így eddig nálam az viszi a prímet (és a CelebrityWoman a LaVieEstBelle jellegű illattal). 😊 De 4csillag mindenképp, mert azért ez is tényleg jól sikerült. ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 14.

Frufru3

2019. december 11.

Ez a verzió már kifejezetten emlékeztet az eredetire,ami az ismerősömnek megvan,és rajta ilyen aromát szoktam érezni.
Annyira finom illat,én ennél jobbat még nem találtam! Mestermű.
Nőiesen édeskés,fantasztikus,ahogy körüllengi az embert ez a kifinomult aromavilág.
A La Rive és a Lidl Suddenly verzió teásabb,a leszáradása savanykásabb,néha zavar és kicsit szúrósnak érzem,ennek édeskésebb,puhább a lecsengése.
10*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Annyira finom illat,én ennél jobbat még nem találtam! Mestermű.
10*

Niki0215

2019. augusztus 26.

Nagyon tartós, és nagyon jó másolata az eredetijének....újra vevős, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Nagyon tartós, és nagyon jó másolata az eredetijének....újra vevős, szeretem :)