Yodeyma

Ár:   6770 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: jnicole, Módosítva: 2019. március 6.

Armani Code jellegű illat.

Kamerion

2020. május 18.

Citromosan indít, mint egy könnyű nyári parfüm. Aztán szexis kasmírpulcsiillat lesz belőle, bolyhos-karcos vanília. Édes, puha, kicsit száraz, nem az az ehető fajta. Rajtam remekül működik, randira, de hétköznapra is tökéletes.
Az eredetitől mindenképpen eltér az indítása, a Code emlékeim szerint narancsos. Viszont rajtam a narancs után el is hal rögtön, úgyhogy a Dauro nyert.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Fancsaaa

2019. május 8.

Az eredetit nem ismerem. Párban rendeltem a férfi párjával. Hihetetlenül nőies illat, a férfi pedig az igazi férfi illata. Kicsit édeskés, finom illat. Nagyon passzolnak a férfi párjával. Imádom. 😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 8.