Yodeyma

Ár:   6775 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. július 24.

Fejillat: frézia

Szívillat: rózsa

Alapillat: fa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sammy

2020. május 16.

Nem tudom az eredetihez viszonyítani, sose próbáltam a Noát. A leírások alapján lehet köze hozzá, mert nem egy szimpla illat és szép. Nekem hűvösebb időben az igazi. Majdnem kihúzza a munkaidőt, szerintem tartós. Nem túl eredeti másolni, de a Yodeyma izléssel csinálja, engem kilóra megvettek :)
A kávé, szantál, koriander, zöld jegyek, barack ami megvan, talán a bazsarózsa még, de a virágok felismerésében én analfabéta vagyok. Érdekes "perszóna", egyre jobban kedvelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Orsi0401

2019. február 26.

Volt eredeti fújósom, nagyon szerettem tavasszal, nyáron használni, ezért megörültem, mikor láttam, hogy van a yodeymából táskába dobós változata, ez azért elhanyagolható összegbe kerül az eredetihez képest. Nem találok különbséget az eredetihez képest, imádom ezt a tiszta, elegáns, időtlen illatot. Aki a mai trendeket követi, nem biztos, hogy ezt fogja szeretni, de egy önazonos, stílusát már kialakított NŐ szeretni fogja. Ezt az utánzatot majdhogynem tartósabbnak találom az eredetinél, mindenkinek ajánlom kipróbálásra. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Yeticica

2019. január 17.

Egy.az.egyben.Noa.
Aminek en most modfelett orulok, merthogy annak ellenere, hogy csodas tisztasagillat (leszamitva, pontosabban megspekelve a kaves inditassal), egyszeruen nem visz ra a lelek, hogy kiperkaljak erte annyit, amennyi, merthogy hatosugara is gyalazatos es a tartossaga is. Imadnivalo lenne, ha ezek rendben lennenek. Bar mzg akkor is kicsit uncsi lenne nekem, de tartanek itthon, mert ember szereti. Igy viszont Yodeyma verziot fogok tartani itthon. Esku tartosabb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Egy.az.egyben.Noa.

adrica

2018. október 16.

Noa Cacharel utánzat, és teljesen jó alternativa!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Noa Cacharel utánzat, és teljesen jó alternativa!

wozizi

2018. április 25.

Az egyik barátnőmnek mindig imádtam az illatát és végre én is illatos vagyok! Középkorú hölgyeknek ajánlom ezt a természetes mégis különleges illatot. Mivel olcsó én többet fújok mint egy 20e Ft-os parfümből, tehát 5-6 fújás összesen, de egész nap bírja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.