Yodeyma

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: bobherceg80, Módosítva: 2018. június 6.

Chanel N°5 L'Eau jellegű illat.

Luller

2020. június 26.

Elkezdtem szépen beszerezni ennek a gyártónak azokat a miniparfümjeit , amik eredetije megvannak már nekem. Az eredeti parfümjeim túl drágák ahhoz, hogy szemrebbenés nélkül fújkáljam a hétköznapi dolgokhoz :) És én szeretek mindig fújni valamit magamra, akár a boltba megyek, akár a kutyussal sétálni :) Mivel a Chanel N°5 is az egyik kedvencem és örök klasszik darabja a parfümkollekciómnak, így örültem, hogy rátaláltam. Ez is - mint a többi termékük is - elég jól hozza azt a "jelleget", amiért rá esett a választásunk. Persze, csak hozza, de elvárni nem kell egy koppintástól, hogy ugyan olyan legyen, mint az eredeti. Így ez számomra tökéletes, ha nem akarom túlgondolni a napi illatfelhőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

Frufru3

2020. május 20.

Tavaly tavasszal én is kipróbáltam ezt, és meglepődtem - hogy bár szappanos jellegű, és nekem még kicsit ismeretlen volt ez a fajta illatvilág - de megállapítottam, hogy ezt még tudnám is hordani. Nem éreztem nyanyásnak magam benne.
Röviden ennyi volt róla a véleményem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

Röviden ennyi volt róla a véleményem.

bobherceg80

2018. június 7.

Sokkal jobban tetszik,mint az eredeti Chanel No 5 L'eau,tartósabb,és nem végig szappanos,mint az.Igaz ő is szappanosan indít,de egy nagyon kellemes,elegáns krémes illattá válik,ahogy telik az idő.Meg fogom venni a 100 ml-st belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.