Yodeyma

Ár:   1590 Ft és 6770 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: abodri, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   1590 Ft és 6770 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml

Dior Addict jellegű illat

Ár: 4500 ft plusz postaköltség , Eladó: Yeticica
Állapot: 100ml kép szerint, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

Yeticica

2020. szeptember 20.

Itt kaparintottam meg egy bő fél uvegnyit Gabitól ( 😘 ), és nagyon szeretem. Finom, eroteljes, luxis illatú parfüm, senki meg nem mondja, hogy koppincs. De.
Most tettem szert egy eredeti üveg (nagy üveg, yessss) dior addictra, és a fejjegyek bizonybteljesen hiányoznak. Ezt más Yodeyma illatnal is tapasztaltam (Dela, Rinascere , Black Elixir). Ugy tunik, ha Y verziót veszünk, egyből szív jegyeket, majd leszaradast kapunk, viszonylag egysikuan.
Mindemellett egyértelmű, hogy melyik illat 'ihlette', igy ha valakinek nincs kedve vagy anyagi kerete éppen egy húzós árú parfumre, bátran kiserletezzen velük. 4.5 csillag 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Dormir

2019. december 25.

A 2014es Dior Addictra nagyon hasonlít. Gyakorlatilag teljesen ugyanaz. Nekem van eredeti is, és borzasztóan örülök, hogy ennek a leszáradása sem csap át olcsó, egyenillatba, mint sok másolat. Tartós. Bátran ajánlom.
Aki Az Addictot nem ismeri az gondoljon egy bársonyos, felnőttesen édes illatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 25.

mariann33

2019. október 24.

Gyanítom,hogy ez a Yodeyma is hasonló sorsra jut majd ha többen megismerik,mint a For you..vagyis a legnépszerűbbek táborát fogja erősíteni!Mert igaz,hogy a Yodeyma messzemenően a legminőségibb utánzatokat gyártja,azért nekik sem mindig sikerül tökéleteset alkotni,de ez a Mía a legjobb Yodeymák közül való.
Tartóssága kifogástalan,maga az illat:Dior Addict:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Tartóssága kifogástalan,maga az illat:Dior Addict:)

Phoenix19

2019. szeptember 19.

Az Addict kitűnő minőségű alternatívája. Isteni finom vanília, ami végre nem autóillatosító és nem légfrissítő, hanem parfüm. Nagyon intenzív és tartós. Egyébként a Mía is, csakúgy mint az Addict, teljesen olyan, mint a megboldogult Venice Yves Rocher-től, ami fiatalkorom discoba járós illata volt, közel 30 éve és az korábban volt, mint az Addict megjelenése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

abodri

2019. augusztus 2.

A Dior Addict megszólalásig hasonlító alternatív illata. Egyszerűen hihetetlen a hasonlóság, amely a tartósságára is igaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 2.