Yodeyma

Ár:   1940 Ft és 7710 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: mariann33, Módosítva: 2020. február 21.

Ár:   1940 Ft és 7710 Ft
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml

Bvlgari Man in Black parfüm utánzat

mariann33

2020. február 19.

Nem nagyon ismerem a Yodeyma férfi illatait,kettőt használt a férjem(Root-Terre de Hermés,és Different-Prada homme),és mindkettőt azért,mert pont azt kapta tőlük mint az eredetitől,sőt..
Rendeltetett egy újabb üveg Root-ot,és gondolta kipróbálna még valamit,így esett erre a választás,és milyen jól,mert irtó finom illat!
Az én orromnak olyan bársonyos,mégis könnyedség van benne.Nagyon kellemes meglepetés,abszolút négy évszakos illat,de most hogy kezdődni látszik a tavasz,méginkább üde színfolt a téli fűszeresebb illatok után.Gratulálok a Yodeymának,bátran veszek tőlük bármit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.